Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez mindig előfordul, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mindig előfordul, ha fürdőbe vagy szaunába megy az ember? Veletek is történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Múltkor voltam a budapesti Lukács fürdőben. Tisztán a fürdő élvezete volt számomra a cél, hisz ezért járok ilyen helyekre. (Mostanában kezdtem fürdőkbe, szaunákba járni, természetesen a rendeltetésének céljából.) Egy idő után azt vettem észre, hogy egy idős úr néz engem, majd direkt elsétál mellettem, miközben úgy néz rám, mint egy darab húsra, amit meg akar venni. Illetve az öltözőben is folytatta, emiatt inkább még visszamentem és megvártam, amíg elmegy. Elég kellemetlenül éreztem magam, hisz, még nem fordult velem elő ilyesmi és azért nem vagyok egy nagydarab fickó, emiatt kicsit megijedtem, nehogy erőszakosan rám mozduljon...


Ilyen alakok mindig előfordulnak ilyen helyeken, vagy csak én voltam rosszkor rossz helyen?


Köszönöm a válaszokat!

25F



2021. nov. 14. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak te voltál rosszkor rossz helyen :)
2021. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Közismert hogy a fürdőkben sok a meleg. Meg az idős pénzes meleg fazonok is odajárnak. Egyébként sima termálfürdőben nagoyn zavarbaejtően méregetett egy idős alak, mikor 18-19 voltam
2021. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyen hely tele van öreg,nyálcsorgatókkal. Ha van pénze,ha nem, azt hiszi, nekik mindent szabad.

Persze az ilyen taták jó lenne,ha a saját korú,saját fittségű,saját színvonalú kortársaikra mozdulnának rá.

De az is igaz,hogy amíg vannak olyan fiatalok,akik elfogadják ezt,sőt kelletik magukat, addig az öregek is pofátlanok.Ezt most nem a Kérdezőre írtam !

Sok idős " úr" azt hiszi, attól lesz fiatalabb,ha fiatalokkal próbálkozik. És igen, húsnak nézik a fiatalokat.Ezek a derék, zömében tisztességes nagypapák, apukák,akik a pancsolgatás után elmennek az unokáért az oviba,majd otthon puszit adnak a feleségnek,aki meleg kamillateával várja őket.

2021. nov. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 dúrva amit írtál de tényleg így van
2021. nov. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sajnos velem is,nem is egyszer és ők is idősebbek voltak.
2021. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2021. nov. 15. 10:52
 7/13 Bénabakter ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy vannak ilyen vén buzeránsok, de hagyd őket figyelmen kívül. Ha látják, hogy teljes mértékben ignorálod őket, leállnak.
2021. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a közelmúltba bementem egy termálfürdő zuhanyzójában és egy ránézésre 60 körüli pasi az álló farkát fotózta telefonnal. A legkisebb mértékben sem zavartatta magát,folytatta,miközben én tusoltam. Szinte nekem volt kellemetlen.
2021. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lukácsban és Széchenyiben különösen sok a vén bvzi.
2021. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg a Gellértben. Egyszer egyedül mentem oda, Huh, nagyon kellemetlenül éreztem magam
2022. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!