Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Boy-Girl, szerintetek mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boy-Girl, szerintetek mitől alakúlhat ki egy fiúban,vagy lányban, a biszexualitás? Lehet ennek köze ahoz ha előzőleg átéltetek ilyen dolgokat? Hány évesek voltatok akkor, hogy történt meg,hogy éltétek meg? Mennyi idő telt el azóta? Mostani korod?

Figyelt kérdés

Engem nevelőapám 12-15 éves korom között rendszeresen laápolt fiuként!

Amúgy élveztem is!😲

Aztán elköltözött!

De utánna csak a lányok vonzottak, és azóta sem tudnék kapcsolatot elképzelni, de semmit fiúval!

Pedig sűrün eszembe jut az a korszak!

20/f


2021. nov. 22. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez nem "kialakul" egyesekben események hatására, hanem így születünk. Legalábbis velem nem történt semmi, amivel magyarázhatnám, és mindig is ilyen voltam, ameddig csak vissza tudok emlékezni.
2021. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A nevelőapád nem "leápolt" hanem konkrétan abúzált, molesztált - pláne amikor még csak 12 éves voltál.

A bi- illetve homoszexualitáshoz nem kell trauma. Az un. szexuális fejlődés során ért ingerek hatására alakul ki, nem elválaszthatatlanul a magszemélyiségben lévő attitűdöktől. A magyarázatot nem fogod látni mert mélyen bent ül a tudatalattidban.

2021. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de miaz a boy-girl?
2021. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezzel születünk. 17 évesen voltam fiúval először.Azóta hajtom vegyesen.

A korom most? Kíváncsi vagyok ez mit számít egy kérdésre adott válasznál?

2021. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a férfiak így születnek, a nőknél kialakulhat. Legalábbis így olvastam régebben.

Biztosan nagyon sok összetevője van a dolognak és nem hiszem hogy egyértelműen meg lehet nevezni egy vagy két konkrét okot. Sok minden egybeesése kell hozzá. Valamennyire biztosan közrejátszik a szülőkkel való kapcsolat.

2021. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!