Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, számotokra a prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra a prosztatamasszázs már b.zis dolog?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 17:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
13%
Az a tahó,aki undorodik attól,hogy "pasik"s...gében matasson? Te beteg vagy! Az ilyen idióták véleménye az érdektelen,ami teljesen elrugaszkodott a valóságtól.
2021. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Akkor lenne b-zis, ha férfitől várná. Ha nőtől, nem értem, hogy merült fel benned a kérdés.
2021. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Láthattad, hogy van olyan lány, aki szerint az.

Én nem vagdalkozom, sajnos tudom, hogy sok nő szerint ez olyan dolog.

2021. nov. 27. 21:26
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

#13:

Hajjaj, a mostani párom szerint is. :(

#8 voltam.

2021. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Rá kell jönni szerintem, hogy szex típusoknál, fétiseknél, extráknál stb kár ilyen kérdést feltenni, mert általában egy adott dolog X réteget baromira izgat, másik X réteget meg taszít. Mivel pro és kontra is jönnek válaszok, így okosabb semmivel sem leszel.
2021. nov. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
15-ös folytatása: Ráadásul a kérdés is baromság és az a lány is ostoba aki szerint b.zis. Egy meleg férfi nem attól meleg, mert análisan vágyik a prosztata izgatásra, hanem mert a fiú/ férfi test izgatja fel, fiút/férfit kíván maga mellé, viszont egy másik fiúval csak így tud szexelni, közösülni (punci hiányában). Tehát nem az a b.zis ha valakinek izgató a prosztata masszázs, hanem ha arra vágyik, hogy egy másik férfi farka/ujja izgassa azt!
2021. nov. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#16 Köszönöm, ezt el is küldöm az exeimnek
2021. nov. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a bu.zis? Akkor az is bu.zis ha kinyalod a nőd? Hisz azt a leszbik csinálják. Az is bu.zis ha análisan szexeltek? Hisz azt is a melegek csinálják. És az orális szex? Azt is előszeretettel nyomják a melegek, biztos az is bu.zis... Sorold inkább mi nem az: kitalálom: misszionárius pózban dugni az asszonyt, de csak sötétben...
2021. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%
Engem izgat L
2021. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!