Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 169 cm/53 kg-os feminin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

169 cm/53 kg-os feminin testalkattal és 15/3,5 cm-es pénisszel lehet jobban járnék egy nemátalakító műtéttel?

Figyelt kérdés

A jelenkori illiberális politika nagyon ellene van viszont megtudom érteni a műtétek mögötti indítékokat.


Én közel vagyok a 30-hoz, sose volt még barátnőm, a péniszem átlagon aluli méretű és semmi esélyét nem látom annak, hogy valaha is megéljem az igazi maszkulin férfiassággal járó heteroszexuális kultúrális beteljesülést (fiatalkori szenvedélyes szexuális kapcsolat majd felelős erős férfiként gyermekvállalás egy szexuálisan számomra vonzó lánnyal majd családanyával).


A vállaim akkorák, mint egy tizenéves kislánynak, magasságom már rég nem üti meg még az átlagos fiatal lányok átlagos szintjét sem (péniszről beszéltem) valamint a vékonyságom mellet csonttömeg csökkenésem is jelzi, hogy semmi esélyem hogy valaha is maszkulin egészséges férfi legyek. Voltam már endokrinológusnál semmit nem találtak, hormon szintem is elvileg jó (pl. szőrös a mellkasom/lábam és van borostám) egyszerűen selejt vagyok.


Bár vonzódom a lányokhoz (pasikhoz egyáltalán nem bár szoktam fantáziálni a nagy farkakról elsősorban magamnak pl milyen érzés lenne birtokolni), de szerintetek ilyen esetben nem lenne indokolt a nemváltoztató műtét, amit a felelős nyugati országok hozzám hasonló szexuális diszkriminációban részesülő embereknek lehetőséget kínálnak?



2021. dec. 4. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Édes Jézus gyere le. Hadd abba az önsajnálatot és menj el egy agyturkászhoz, nem ciki, sokan járnak. Egy 169 magas, 54 kilós 13/3 centis fszú 30 éves pasi vagyok, aki kb 15-nek néz ki, mégse akarok átmenni Caitlin Jennerbe. Menj el pszichológushoz, pszichiáterhez, mert ezek a hülye komplexusaid csak baromságokat töltenek a fejedbe. Ezt bizontítja ez a nonszensz kérdés is. 30/f
2021. dec. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Intim méreted egyezik a magyar férfiak 90%-áéval.

Magasságod sem probléma, legfeljebb a magasabb nőknek bem fogsz bejönni.

A kígyóváll ellen egyszerű edzéssel már 1-2 hónap alatt látványosan tudsz tenni.

Az edzés az önbizalmadban is komoly javulást fog okozni.

Az állkapcsod fejlesztésére vannak videók a youtube-on, nem tudom mennyi idő alatt jut az ember látványos eredményre, de lehet arról is beszélnek.

A műtétre ne gondolj, mert teljesen értelmetlen. Mivel nem érzed magad nőnek, semmi értelme nem volna. Saját leírásod alapján nem vagy transznemű.

Ha lehet egy kéretlen tanácsom, most hogy felismerted milyen problémáid vannak, és ezek közül min és hogyan lehet változtatni, hagyd a filózgatást és lépj a tettek mezejére. Kezdj hozzá most azonnal, olyan nincs, hogy érezd magad jobban egyetlen hónapon belül.

2021. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem nőre inkább valami álatra mütesd magad. Lehetnél sellő vagy ló vagy ilyesmi.
2021. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya férfi ≠ transznemű nő.

Ezt jegyezd meg, még hasznos lehet!

2021. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 BB_ ***** válasza:
27%
Ha úgy érzed, attól jobb lenne az életed, akkor mire vársz még?
2021. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem vonzódsz egyáltalán a pasikhoz, akkor műtét után mi lennél mégis?! Maga a feltevésed is értelmetlen!
2021. dec. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
94%
16-os, leszbikus. De neked az nem mindegy? Genderről van szó.
2021. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!