Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés amikor a szubmiss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés amikor a szubmisszivitásod miatt, már olyanokon fantáziálsz, hogy ki kell elégítened a férfit?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta (aki eléggé benne van a bdsm-ben), hogy gyakran azon fantáziál, hogy ki KELL elégítenie egy férfit orálisan és cserébe nem várhat el semmit, nem szólalhat meg, ha fogazik vagy bénázik pofon vágják, leszidják, de ezt is türnie kell, végül az orgazmus után ott hagyják szó nélkül.
2021. dec. 10. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenben volt reszem es az oral kozbeni utesek nagyon megalazoak voltak.
2021. dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, hogy ebben mi a jó?
2021. dec. 10. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet/szitú
2021. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mar h terdeltem egy nagy farku sracnak, akit oralisan elegitettem ki, kozben torkoztatott, 1-2 pofot adott. Megalazo volt de nagyon izgato, alig vartam h elelvezzen.
2021. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Maga a szituacio volt izgato. Nyilvan az kevesbe amikor oklendeztem.

2021. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!