Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az már biszexualitás ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már biszexualitás ha nem akarok járni de szex izgatna fiúval?

Figyelt kérdés
Tehát ha hagynám pl hogy orálisan kényeztessen. Egyébként ti hol ismertétek meg az első szexpartnert? Hogyan? Mert én pl nem akarok arccal regelni sehova...
2021. dec. 25. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy biszexualitás. A biszex hajlamúak többsége amúgy se képes szerelmes lenni egy másik pasiba, vagy csókolózni vele, egyszerűen csak izgatja egy másik fqsz is.
2021. dec. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az már az igen.

Én se képpel ismertem meg az elsőt, nekem se volt neki se volt kép. De jól sikerült.

2021. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En szivesen kiprobalnam milyen csinalni.

Hetero pasikent.

2021. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy parkban hagytam magam felszedni, mert kíváncsi voltam, milyen érzés a f@sz másik végén lenni. Nagyon jó volt. Azóta is, ha van rá lehetőség, szívesen szopok, de a fenekem lyukát se őrzi rendőr.
2021. dec. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem csak a farka vonz a férfinak. Se kapcsolat se érzem se csók nem fér bele
2021. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen! :D kb a 3. ilyen kérdés... igen.. a szexualitás a vonzalom a másik irányában.. elindul a kémia.. begerjedsz.. huh tényleg ennyire hülye mindenki? -.-
2021. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!