Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek milyen egy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy nagyon vonzó, kívánatos farok. Amit bekapnátok. Alak, forma, méret, szőr, íz, golyók?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 17:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem még mindig nem világos egyeseknek, hogy nem a farok számít, hanem a gazdája.
2021. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A pasimé :) privátban leírom
2021. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt írja, de ez hülyeség, sztem vannak kimondottan szép lomposok
2021. dec. 26. 17:57
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
Ha a gazdája nem mozgat meg bennem semmit, felőlem aranyba is foglalhatja az anatómiailag tökéletes lomposát, akkor se fog felizgatni.
2021. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vannak különösen szépek. Az egyenletes vastagok, amik szépen állnak, nem nagy vagy kicsi a makk, hanem az ami szép rendben van magához képest.

Nem szeretem ha teljesen csupasz, egy borosta vagy egy egy centis szőr szerintem még férfiasabbá teszi

2021. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom ismeritek e Danny D, vagy Jordi El Nino Pollat, nekik nagyon szép
2021. dec. 26. 18:01
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is számít a pénisz kinézete, szélsőséges esetben szakító ok lehet akár. Egyetértek a példákkal akiket írtál a #6os válaszban, páromé hasonló. 17 centi, kicsit nagyobb makk (de nem aránytalanul nagy) enyhén felfelé áll, rövidre vágott szőr. Golyók mindegy, az íz meg ha ápolt, akkor semmi extra.
2021. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Shane Diesel övé tökéletes
2021. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen is nagy különbségek vannak a farkak között és van, ami tényleg kifejezetten szép. Akármennyire is tetszik egy illető, ha nem szép farka van az nagyon kiábrándító tud lenni, de attól még nem ez határozza meg az embert. Nekem a rövidre vágott, trimmelt péniszek tetszenek legjobban, semmiképp sem teljesen csupaszon, vastag és eres, enyhén felfelé ívelő. Nagy golyókkal, viszont szerintem a heréket mindenképp érdemes teljesen leborotválni. Danny D farka már az ormótlan kategória, Jordié nagyon szép. Szívesen megnéznék néhányat privátban :)
2021. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ez miért biszex kategória?
2021. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!