Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha fiúként másik férfi elött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiúként másik férfi elött maszturbálok az biszexualisnak számít?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha izgat,akkor igen.
2022. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában az szimplán búzaság. De ha nők is érdekelnek, akkor még lehetsz biszex.
2022. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a visszakérdés inkább, hogy ez szexuálisan izgat-e, vagy érzel-e bárminemű vonzódást a saját nemed iránt. Ha egy kicsit is igen, akkor van biszexuális hajlamod. Ha tetszik ha nem, a férfiak nagy részében van, ezért a sok homofób beszólás mert félnek, hogy fertőző és elkapják...

Lefordítom: Tehát ha fogadásból vagy poénból csináltad, vagy a biszex/meleg barátod kedvéért, és semmi vonzódást nem érzel a saját nemed iránt, akkor hetero vagy. Minden más esetben biszexuális vagy meleg vagy attól függően, hogy a Kinsey skálán hol helyezkedsz el.

2022. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fogadást vesztettem és hagytam hogy leszopjon a meleg haverom. Nem lettem bi tőle. Viszont utána mikor rámírt, hogy újra vállalnám-e ha ad pénzt elvállaltam. Nem volt másabb mint csajjal. Hátradőltem és gondoltam arra ami izgat.
2022. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

4#: Nana... én nem vagyok homofób, de azért felmerül bennem, hogy azt írná, hogy leszop, majd beleülne, is pont ugyan olyan mint ha nő lenne ha hátradőlsz és valami szépre gondolsz...

Szóval benned azért van bi hajlam, mert én még fogadásból sem engedném, h leszopjon bármilyen jó haver.

2022. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én simán végig nézném😁
2022. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak lenne ilyen haverom, aki leszopna csak úgy.😀
2022. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem feltétlenül leszel az ha esetleg izgat akkor lehetsz az de mondjuk velem is volt olyan amikor nem voltam biztos a biszexsegemben hogy maszti közben bejott egy fiú a szobába en folytattam tovább o pedig nézett de akkor még nem izgatott
2022. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2022. jan. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!