Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tudom belőni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom belőni, hogy milyen is az én szexualitásom, ha 28 évet vártam arra, hogy egy sráccal is smároljak?

Figyelt kérdés

Bevallom őszintén, egy hete még én sem gondoltam volna erre, hogy majd random találkozom a bukiban egy sráccal, smárolunk, számot cserélünk, majd szilveszterkor megint, és két napra rá is fekszünk. Ok, nem volt anális szex, csak kivertük egymásnak és leszoptuk egymást. Utólag nem bántam meg. Egy új oldalamat ismerhettem meg.


Eddig kapcsolatom, egyéjszakás kalandjaim kizárólag lányokkal voltak. És továbbra sem gondolom azt, hogy egy sráccal össze tudnék jönni, de tapasztalatnak jó volt.



2022. jan. 5. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Gratulálok biszexuális vagy!


Nem kell ezt nagyon belőni, ha bejön az hogy egy sráccal csinálod, akkor biszex vagy, függetlenül attól hogy 15 évesen vagy 5

2022. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
*50 évesen próbálod ki először
2022. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!