Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szeretitek az ujjazást adni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek az ujjazást adni?

Figyelt kérdés
Már egyszer kipróbálnám kapni.30f

2022. jan. 11. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretem ha nutellás az ujjam.
2022. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer egy csaj elkezdett ujjazni. Nem is volt megbeszélve semmi nem is volt róla szó. Elkezdett szopni és párperc múlva szép lassan feldugta az ujját. És elkezdte ki-be járatni. Kicsit fájt de nagyon izgató volt. És egyre gyorsabban elkezdte csinálni és egyre gyorsabban szopott. Utána rámarkolt verte és ujjazott nagyon gyorsan. Utána úgy eldurrantan hogy szerintem soha ez életemben nem jött ki annyi és hatalmasat lőttem. Életem egyik legjobban sikeredett élménye volt.
2022. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Igen, nekem bejön az ujjazás, adni és kapni is jó.
2022. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!