Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok, amikor kavartok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok, amikor kavartok egy sráccal, akkor tudtok ugyanúgy csajjal is kavarni?

Figyelt kérdés
Magyarul ha van olyan srác, aki bejön nektek, akkor csak rá fókuszáltok, vagy közben más lánnyal is kavargattok? Én nem régiben jöttem rá, hogy biszex vagyok. Érdekes módon, amióta a sráccal kavartam sokkal megjött a kedvem a szexhez egy lánnyal is. Viszont nem tudom, hogy most csak a srác miatt vagyok felszabadultabb, vagy tényleg hatással volt a srác a szexuális vágyaim fokozására, akár mással, lánnyal is?

2022. jan. 13. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam inkább vagy vagy szitu ilyenkor, egyszerre két nemmel nem szoktam.
2022. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerre csak az egyik nemet tudom kívánni. A férfiak csak ritkán izgatnak amúgy, kb havonta jön rám egyszer és olyankor tart 3 napig, de egy ilyen időszakban egy meztelen női képre fel sem áll. Máskor meg nagyon kívánom a nőket, de a férfiak semlegesek abszolút.
2022. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bi férfi vagyok, de inkább hetero, nőt szinte minden nap meg tudnék kívánni. De ha adott esetben van egy vonzó (lelkű) férfi, akkor egyidejűleg őt is kívánom. Szóval nálam nemigen létezik olyan, hogy ha férfit kívánok, akkor nőt ne kívánék... Ráadásul nálam olyan sincs, hogy általánosságban "férfit kívánni". Ha bejön nekem egy férfi, akkor bejön, konkrétan ő. Ha más férfi, akkor meg az. De hogy férfit kívánni általánosságban... hát nem is tudom... Nem igazán.
2022. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Még írok az előző válaszomhoz: nekem azért vonzó egy (lelkileg) számomra érdekes férfi, és a nők is egyidejűleg, mert mndkettő más-más igényemet elégíti ki, ezen felül én is szeretek örömet okozni. Szóval a nő attól érdekes számomra, hogy nő, a fárfi meg attól, hoyg férfi. A kettő nem zárja ki egymást. Nem azt mondom, hogy többes szexre vágynék, bár egyszer talán kipróbálnám. De azt állítom, hogy egyszerre csak egy emberrel szeretek kettesben lenni lehetőleg, de attól még a tőle ellentétes neműt ugyanazon pillanatban ugyanúgy el tudnék fogadni, ha szimpatikus.


Ez kb olyan, mint ha te pl szereted a kiflit is, meg a zsemlát is. Ha most zsemlét eszel, akkor nem gerjedsz a kiflire, ha azt adtak volna helyette? Vagy ha kiflit eszel,m el se tudnád képzelni, hoy helyette zsömlét kaptál volna, miközben mindklettőt egyformán szereted?


Ez nem pontos hasonlat, mivel férfiban nagyon válógatós vagyok, nőben kedvébé, és a nőket egészében kedvelem, már amelyiket. De valami ilyesmi a helyzet velem.

2022. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nőkben újabban én is kevésbé vagyok válogatós. Nem mintha olyan egyszerű lenne amúgy is olyan nőt találnom, aki minden igényemet kielégíti.
2022. jan. 14. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!