Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy fiú eleinte azt hiszi biszexuális, de később rájön, hogy meleg?

Figyelt kérdés
2022. jan. 15. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Nem vagy meleg, ha ilyet kérdezel. Ne fossá!
2022. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én így voltam.
2022. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég gyakori, sokan mint védekezési mechanizmus, elhitetik magukkal hogy ők biszexek és később rájönnek hogy valójában melegek.

Nem véletlenül van az hogy sok meleg a biszex férfiakra azt mondja hogy majd úgy is rájönnek hogy csak melegek. Ami egyébként nem igaz, vannak ténylegesen biszex emberek.

2022. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Előző, ez érdekes nézőpot. Lehet h léteznek olyan melegek. Én biszexként meg azt vélem, hogy a melegek majd egyszer csak rá fognak jönni, hogy ők biszexek. ;)

Biszex férfi vagyok, sose mondanék le a nőkről.

2022. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem felesleges ezt igy beskatulyazni. A szexualitás inkabb egy intervallum, mint egy pont es ez idoben változik. En korabban csak lannyal fekudtem le, nem is ereztem vonzalmat ferfiak fele. Mig nem talalkoztam egy meleg sraccal.


Am a meleg srac ismerosom prdig ki akarja probalni lannyal is, akkor ő most biszex lenne? Nehéz ezt igy bekategorizalni.

2022. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!