Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Visszaemlékezve ti benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaemlékezve ti benne lettetek volna/benne voltatok barátság extrákkal 15 évesen, 16 évesen?

Figyelt kérdés

Mindenkihez szól a kérdés, de főleg az azonos nemű kalandok érdekelnek fiatalabb, kamaszkorból, heterók/biszexek/melegek/leszbikusok, fiatalabbak és idősebbek.

Ha visszaemlékeztek, vagy jelenleg, ti felvállaltátok ennyi idősen a másságotokat? Volt akkora kíváncsiság bennetek, hogy akár nem csak közeli baráttal közös szexuális tartalmú dolgokat csináltatok? Elvétve lehet olvasni közös masztizásról stb. Ilyen jellegű történetekre gondolok! Pl. megismertetek egy szimpatikus (akár idősebb) személyt, és valaki kezdeményezésére kipróbáltatok valamit.

Írjatok életkort és orientációt is! 22F



2022. jan. 16. 09:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kifejezetten romantikus alkat voltam, nekem a szex csak és kizárólag a szerelemmel járt együtt. És nem, nem vállaltam fel magam, falusi környezetben garantáltan pokollá tették volna az életemet.
2022. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Én kb 19 voltam, fősulis elsős, mikor úgy ténylegesen rájöttem, hogy bi lehetek.

Előtte is megnéztem a srácokat, éreztem, hogy érdekelnek, de inkább a csajok érdekeltek jobban.

Sajna azóta is megmaradt vágynak a pasis dolog, mert nem találtam megfelelő partnert ehhez. Valami mindig probléma volt (távolság, egyeztetés stb) és csajom volt sok évig.

Talán a közeljövőben megejtem :) A remény hal meg utoljára.

2022. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, akivel gyakran elképzeltem és benne is lettem volna. De már inkább 16-8 voltam.
2022. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 16 éves voltam, a másik srác pedig 22. Sajnos ritkán tudtunk találkozni.
2022. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam az első srácnál. Akit hamar követtek a többiek. Izgatott így megtaláltam az utat hogy találjak srácokat akik leszopnak.
2022. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Itt a kérdésben sok erőszakos story van tinikről is. Szóval igen csak napirenden van már tiniként.

2022. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
13 voltam mikor lesz-pott az unokatesóm. Majd 14 éves mikor a színjátszókör táborában egy 23 éves srácot megdugtam többször is. Utána mindegyik esetben utáltam magam de csak 1-2 napig aztán újra akartam. Szóval azért nem lett vége. Csak nyugtattam magam, hogy nem para... Szóval nem vállaltam fel, de a neten ismerkedtem. 13-18 éves korom közt kb volt vagy 30 partnerem. Kb havi 1 új srác mindig volt. Ugyanis volt hogy töröltem mindent stb hogy ne akarjam újra. De akartam. Csak így mindig új srácot kellett keresni. Néha volt, aki keresett újra azokkal volt több tali. Aztán lassan elfogadtam, hogy mi van.
2022. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen Pestre kerültem koliba. Hamar elkezdtem a netet használni. A chaten találtam Pesti pasikat. Az első 16 éves volt. Ő mutatott be pl egy 30 évesnek. Aki nagyon jó volt. Nagyon élveztem vele a szexet. Sokat tanultam tőle. Aztán mindig jöttek újak, hisz hajtott a kíváncsiság milyen mással.


Plusz csajt nehéz volt találni srácot meg simán.Ez most is így van. Hisz kb elküldtem a test és farok képem és már aznap lett szex. Imádtam a kolis éveket etekintetben. Viszont tagadtam magamnak is a dolgot. Gondoltam csak kíváncsiság, stb. Nehéz beismerni...

Azonban sajnálom azokat akiknek elmennek a fiatal éveik élvezet nélkül. Vagy akik rossz partnert találnak csak. Vagy kövérek, stb.

2022. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
A 6-os linkje nagyon erős. Olvasgatom és ah.
2022. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az első sztorim 8. osztályos koromban a tornaöltözőben volt az egyik un. haverommal, míg a második pedig középsuli első éve után a táborban. (A mostani számozásban ez 9. osztálynak minősülne)


Én bizony biztos benne lettem volna egy fix "barátság extrákkal" kapcsolatba, hogyha megadatott volna.

2022. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!