Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak a biszexualitásnak is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak a biszexualitásnak is változatai?

Figyelt kérdés
Mindig is heterónak tartottam magam, lányokra vertem, lányokra gondoltam, lányokra állt fel, igaz, barátnőm még nem volt sajna, de dolgozom rajta, viszont most elgondolkodtam, és eltöltenék egy estét egy szőrtelen, vékony hangú, nagyon izmos, kockahasú fiúval. Még kb 13 éves voltam, a lányok nem is érdekeltek, de kosárlabdán volt egy fiú, aki jóképű volt, és a legizmosabb, akit valaha láttam (nyilván abban a korban), és szerintem simán domináns az ágyban, én pedig sub vagyok. Simán alárendeltem volna magam az izmainak. Viszont most rákerestem Facen, már 18 elmúlt, férfiasodott, szőrösödött, és hiába izmos, már taszító. Van olyan biszexualitás, hogy elsősorban heteró vagyok, de egy kicsit vonzódik fiúkhoz is?

2022. jan. 17. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A biszexualitás elsősorban egy skála a két végpontja a teljesen hetero, illetve a teljesen homoszexuális.

[link]

2022. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan is hogy heteromantikus biszex


Az ilyennek vannak szexuális vágyai a saját neme iránt, de csak ellenkező neművel tudná elképzelni a párkapcsolatot

2022. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Jelenleg közel hétmilliárdféle biszex létezik a meglátásom szerint, látens, vagy tudatos módon.
2022. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

#3

Na ez azért nagy hülyeség:D

2022. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

van, de amit te leírsz, az sztem leginkább a bromantikus heteroflkexibilis. tizenéves - huszonpáréves korban elég gyakori. azaz a lényeg h jó viszonyba, tulképp majdnem öccs-bátyus mélységű baréáti viszony van és csak ezzel együtt műkdöik olykor a szex, ill. eleve a testi vonzódás.

kb ilyet érzel vagy sem?

2022. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltunk barátok. Sőt
2022. jan. 17. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:

értem.

az is érdekes egy viszony lehet, de én nem tartom kizártnak. és sőt, nem is kell hozzá binek lenned ... ez simán kialakul csak úgy is h felnézel úgymond a nagyfiúra.

2022. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sokkal kisebb volt, mint én, de elég lekezelően bánt velem (a csapat egyik legjobbja, és legerősebbje volt, és fordítva). Lehet ezért
2022. jan. 17. 22:26
 9/11 anonim ***** válasza:

na de ezt most nem értem. nem azt mondtad h 13 voltál és ő nagyobb? vagy vmit nem tudok akkor követni ...

hát akárhogy is, azt írod h lekezelően bánt és hogy a legjobb volt, simán lehet egy erős felnézés, ami aztán ezt hozza ki belőled.

tabutéma persze nálunk főleg, de heteró fiúk közt is érdekes dolgok tudnak kialakulni olykor, amiket senki el nem hinne kb, (persze vszínű ez a jó benne)

2022. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van rengeteg árnyalata és szintje. Egyfelöl a Kinsey féle skála szerint is ,amit fent már linkeltek, vagyis hogy mennyire és milyen szinten érdeklődsz a fiúk után. Aztán ott van az is, hogy ha már arra kerül a sor aki mi érdekel vele az ágyban és mi az ami mondjuk már nem. Nekem mint bizonyos fokig bi srácnak tök ok a smár fiúval, de a dugás pl nem jön be, (szóval oral, smár, maszti kb ami érdekel). De beszéltem olyan bi sráccal aki simán vágyik rá, hogy dugjon vagy dugják, de képtelen lenne fiúval smárolni. stb stb... szóval van 100 féle dolog és néha idő közben kicsit még alakul is.
2022. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!