Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteroságba belefér, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroságba belefér, ha internetes szexkapcsolatom van egy másik fiúval?

Figyelt kérdés
Nem találkozunk, nem küldünk farokképeket, csak írogatunk. Nekem csak a női test jön be, neki csak a fantáziája. Amúgy is női szerepet játszik, csak fiú. Végül is olyan, mintha erotikus történetekre mennék el, amiket férfi írt. Ez még nem biszex.

2022. jan. 19. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ezt te tudod, hogy írogatás közben mi és hogy van a gondolataidban.

Ha fantáziálás közben az is eszedben van, hogy egy férfi írja, akkor lehet hajlik a biszex felé.

De ha teljesen ki tudsz kapcsolni, és csakis egy női test lélek meg minden lebeg előtted, akkor szerintem belefér a heteróba.

2022. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Black Mirror 5. évad Striking Vipers erről szól
2022. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
huha en egy csomo heteroval chateltem,,irták ,hogy heterok,,de belementünk szexes témákba..en irtam szexi szövegeket mit csinálnék velük,,es csooan irtak,hogy huhh oriasit spricceltek..es ha ott lennék jol meg.....nának...aztan volt olyan is akivel cam szexeltünk..volt minden féle :D
2022. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
94%
Te úgy vagy hetero, ahogy én három pár strandpapucs.
2022. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!