Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kielégítette a farkam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kielégítette a farkam a masszőr most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves izmos magas masszőr. Heterónak gondoltam mindig. 2,5 hónapja megyek heti 2x mert volt egy balesetem és egy izmot érintett. Nagyon kis vékony vagyok emiatt talán meleges is 1-1 ember számára. Na szóval ezen agyalok ami ma volt. A csávó masszázs közbe folyton a farkamhoz is hozzáért. Mintha direkt izgatta volna a lényeg elkezdett keményedni. Erre elkezdte simizni majd verni majd szopni. Elélveztem a szájába. Majd még masszír ment tovább és elköszönt. Ment a másik kezelőbe. Mindig így van. Szoktunk beszélgetni amúgy de ezek után… élveztem de ah. Ez a szitu… mit tegyek?
2022. jan. 21. 01:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Először is add meg az elérhetőségét :P
2022. jan. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Hát ezek szerint mégsem annyira hetero a fickó :D
2022. jan. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 menta34 ***** válasza:
97%
Mese nincs... ez templom és gyónás :D
2022. jan. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Hol lehet ilyen masszázst kapni?😁
2022. jan. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
szia irj pv,,én is mennék,,am semmit ne tegyél,,ha jo volt menk hozza megint azt kész
2022. jan. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy ha megyek újra akkor ez lesz megint? Mi van ha szóba hozza? Jól esett de mégis szégyellem magam miatta. Sőt kifejezetten rosszul éreztem magamat hazafele.


Nem tudom komolyan gondolta-e aki azt írta adjam meg a számát de nem fogom. Illetve jelezném újra hogy régóta megyek hozzá és sose volt ilyesmi. Most se értem miért.

2022. jan. 21. 08:22
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu!
2022. jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már rég óta jársz hozzá, akkor biztosan régóta tervezte. Hogy érted, hogy komolyan gondolta e? Nem hiszem, hogy szóba hozza, esetleg újra megteszi, vagy lehetsz te is ha szeretnél és kölcsönös lesz ez az élmény számotokra, eléggé jó élmény lehetett, ha tényleg igaz sztori, akkor szerencsés vagy.
2022. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
en is masszézsolnék egy szép dakot
2022. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először magadban döntsd el hogy mit szeretnél. És mikor mész hozzá mindenképpen közöld vele, hogy az előző alkalommal nagyon jól érezted magad (ebből már tudni fogja, hogy szabad a pálya), vagy nem szeretnél többet olyant.
2022. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!