Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, fiatal nők, ez mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiatal nők, ez mennyire vállalható szerepjáték?

Figyelt kérdés

Fantázia szintjén élem meg egyenlőre és nem biztos, hogy fétis, egyszerűen csak kíváncsi vagyok és ki akarom próbálni, hogy milyen lehet a szubmisszív oldalon állni.


Arról van szó, hogy tudnálak szeretni, képes lennék rá, hogy megadjam neked az érzelmi hátteret. Viszont nem tudnálak kielégíteni az átlag alatti intim méretem miatt. Nyalni imádok és gyakorlatilag csak ezt "engednéd" mert bár sokszor szexeltünk, de nem éreztél belőlem semmit és sok csalódást okoztam. Nyitott kapcsolatban lennénk, de csak te találkoznál mással, aki normálisan ki bír elégíteni :)

Én pedig alig várnám, hogy hazaérj, hogy nyalhassalak és közben lejátszanál egy hangfelvételt, amin jól megdugnak és hallhatnám, hogy mennyire elképesztően élvezed :)

Ilyen és ehhez hasonló játékokban szívesen benne lennék.

És tisztában vagyok vele, hogy elég beteg, de nem minden együttlétet képzelek így el, mert ha mindig erre vágynék, az elég komoly lelki sebekre utalna. Átlagos méretem van és nem volt gondom soha a szexuális életemben. Mégis szerintem azzal lehet igazán "megalázni" egy férfit és az fáj neki a legjobban, ha a mérete kerül szóba és negatív véleménnyel van róla a párja.

Tehát a fent leírtak csak feltételezések, csak szerepjáték szintjén vágyok rá. Lehet utána meg is állapítom, hogy nem is izgat annyira, mint amennyire vágytam rá. De legalább kiderült és nem kattogok ezen :)

Szóval szerintetek vállalható? Vagy ez inkább partnerfüggő, hogy ki mennyire nyitott gondolkodású?


26/F



2022. jan. 24. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a típusú fantáziák addig működnek, amíg nem találsz olyan nőt, akibe szerelmes is leszel. Ha random valakivel összejössz, akit éppen eléd sodor az élet, akkor akár jó is lehet, ha bevállalja, mert te sem számítasz neki különösebben. Egy igazi, normális kapcsolatban ez vállalhatatlan.
2022. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerintem pedig pont ez teszi igazán fontossá a kapcsolatot, hogy meg tudjuk beszélni egymás vágyait.
2022. jan. 24. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Azért megnézném én azt, hogy életed szerelmét elzavarod máshoz egy kufircra, hogy vegye fel neked később visszahallgatni, csak hogy kiéld az egyébként abszurd fantáziád.
2022. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire se fér bele
2022. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as, senki nem beszélt elzavarásról :D

De úgy látom, hogy priviben is megtaláltak az okosok, nem, nem fogok pénisznövelő tablettát rendelni :D nincs baj az intim méretemmel.

Végig kellene olvasni és értelmezni, amit eddig írtam.

2022. jan. 24. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem írtad volna oda a korodat, lett volna rá tippem, hogy ki vagy. :D


Nem férne bele. Szó szerint sem.

2022. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!