Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kíváncsi kezdő férfiként hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi kezdő férfiként hol érdemes DISZKRÉTEN ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy lebukjak vagy ilyesmi.
2022. jan. 25. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Például ismerkedős oldalakon !

Én a planetromeot használom

2022. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Planetromeot nem ajánlom kezdőként, ott ha 2 sor után nem mész szexelni sértődés van.
2022. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En is hasonlo cipoben jarok.

Hetero kapcsolatban elek, igy nagy a vesztenivalom.

Csak szeretnem mar kiprobalni fiuval…

33Bp

2022. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt is lehet,de ha kezdő valaki, akkor megéri komoly,egészséges, ha lehet szintén kapcsolatban élővel ismerkedni. Ugyanis, akinek van veszítenivalója, az nem kockáztat. Hanem figyel mindenre.

Tapasztalat, mert így lett egy pár évig tartó, diszkrét haverságom. Kár,hogy vége már...

2022. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt miért nem jó? Első lépésnek
2022. máj. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező korod?
2022. máj. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt próbáld meg, nem kell túl tolni, csak lazán. Én 36eves Gyms megyei igényes férfi vagyok, ha vagy már 18 akkor és a környéken vagy, akkor szívesen bevezetlek ebbe a világba. Üdv Masco
2022. jún. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sandrisbp ***** válasza:

A négyesnek igaza van, szerintem is. de egy kis levelezés után azért általában láthatod, kiben bízhatsz annyira, hogy küldj képet vagy megbeszélj egy talit.

és szerintem ne full meleg sráccal kezd...

Tapasztalataim szerint telefonszámcserétől se kell félni, csak meg kell mondani a másiknak, hogy hívás csak megbeszélt időben, egyébként sms vagy viber üzenet - és az is módjával. Ennyi kb.

2022. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!