Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális férfiak, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális férfiak, ti hogyan vállaltátok fel a másságotokat a haverjaitoknak?

Figyelt kérdés

Fel mertétek egyáltalán? Én nem régiben jöttem rá a dologra, de azóta el kezdtem flörtölni az illetővel. A haverom nagyon jó arc, de iszonyú heteró és félek, hogy rámenne a barátságom. Az ő haverjai pedig kifejezetten homofóbok is.


A haverom pedig állandóan kérdezi, hogy na van-e új kiszemelt vagy még mindig nincs csaj? Már lassan egy éve nem volt randim csajjal.


Na most erre mit mondjak?



2022. jan. 25. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy és ezt javaslom neked is! Azt meg mindenképp javaslom,hogy ne mássz rá heterókra,mert az a kisebbik gond,hogy megszakad a barátság,de ha olyan az illető jól pofán ver.
2022. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

sehogy

miért kellene egyáltalán? Magánügy

Most álljak ki hogy hé srácok évek óta transz prostikhoz járok nem csak nőkhöz? :D

2022. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Mond azt, hogy még mindig nincs és kész. :P

Senkinek nem kell félvállalni.

Ha késztetést érzel, hogy elmond valakinek, valószínűleg csak figyelem hiányod van.

2022. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazabol ugy erzem h koztunk nincs titok, meg konkret szexreszleteket is megosztunk egymassal, trhat tenyleg eleg kozeli baratsag.
2022. jan. 25. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállaltam fel.
2022. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha megkérdezi, hogy amúgy meleg vagy? Akkor őszintén elmondod neki. Persze ha azt mondod, hogy még nincs barátnőd és poénból megkérdezi, hogy mivan bu*i vagy? Arra nem kell válaszolni, mert nem is érdekli a válasz.

Ha komolyan teszi fel a kérdést, akkor válaszolsz neki. Ez nem titok. Ez nem hazugság. Csupán egy olyan magán dolog amit nem mondasz el csak úgy. Nem az iker tesód, hogy minden egyes dologról tudjatok. Az ember még a házastársának se mond el mindent és a családjának se. Miért pont a barátnak?

2022. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Meglepő módon én többet mondok el haveroknak, mint családon belül akárkinek. ;)


Még egyébként az is probléma nálam, hogy inkább csak az útkeresés szakaszában vagyok, ezt egy teljesen hetero mégis hogyan tudja értelmezni?

2022. jan. 25. 12:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó barátomnak elmondtam.

Ha úgy érzed erős a barátságotok és neked fontos erről beszélned,akkor mondd el neki.De ne kezdj ki vele!

2022. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nàlam a legjobb két haverom előtt nyitott könyv vagyok,mindent tudnak rólam,ill tudunk egymàsról!

Egy barát úgy és olyannak szeret amilyen vagy,és itt a szexuális beállítottságra is gondolok!

Sosem titkoltam ,hogy bi vagyok,akik fontosak számomra mind elfogadták

2022. jan. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A közeli és megbizható (igazi) barátoknak mondtam el, ők mind normálisan, intelligensek és teljesen jól fogadták, de eleve tudtam, hogy kb így állnak a dologhoz alapból.


A #1-es válszadónak sanyarú sorsa lehet "barátok" tekintetében :))

2022. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!