Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi vagy panszexualis lennek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi vagy panszexualis lennek?

Figyelt kérdés

Segitsetek legyszi a helyes definicioval. Hatha en is konnyebben rajovok melyik illik ram.


28 eves koromig nem foglalkoztatott a tema, tobb lannyal is lefekudtem, bar inkabb az a shy gyerek vagyok, igy sok baratnom nem volt. Tavaly reszegen ramentem egy sracra, majd aztan meg egyszer. Egyszer lefekudtunk, de en annyira nem elveztem. Viszont szeretem a szexet, igy mondtam neki h persze talalkozzunk, de en semmi komolyat nem akarok. Ha vele vagyok inkabb baratkent tekintek ra. Jo smarolunk, de nem izgulok fel annyira mint egy lanyra. A lanyokat az utcan mindig megnezem, a sracokat kevesbe. Ott sokkal valpgatosabb vagyok. Ennek a sracnak meg tetszik mind a stilusa mind a viselkedese. Ez jelentheti azt, hogy atmenet vagyok a BI es a hetero kozott vagy valami mas? Van erre szakszo?



2022. jan. 27. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Igen van rá szakszó: biszex vagy, szerinted mi más lennél? Ha annyira a szakkifejezés érdekel: heteroromantikus biszex, azaz aki érzelmi kapcsolatot csak ellenkező neművel, de testit mindkettővel el tud képzelni.

Egyébként miért akarod magad mindenféle idegen szóból képzett skatulyába gyömöszölni? A gyűjtőszó a biszex, azon belül mindenki egyedi, éld az életed ne skatulyázgasd magad.

2022. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 napocskalanyvagyok válasza:
A biszexualitás egy spektrum :) lézetik szexualáis és romantikus biszexualitás, lehetsz az egyik a másik nélkül. Ha lány preferenciád van, továbbra is lehetsz biszexuális, de hívd magad annak ami segít jobban érezni magad, vagy inkább ne is hívd magad semminek. Egy jó tanács; ne gondold túl, csak engedd hogy legyen minden úgy, ahogy jön.
2022. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyerekkortól mossák az emberek agyát, hogy gyömöszöljünk bele kategóriákba mindent azért, hogy könnyebben kontrollálhatóak legyünk. Pl olasz kutatók keze alatt lett már pozitív az ananász, és volt ananász, ami negatív lett. Volt már a kezük alatt pozitív fehér egér és negtív fehér egér is. Meg poz. kiwi és negatív kiwi. Olyan is volt, hogy azonnal megismételték a pozitív kiwin a tesztet, de addigra már negatív lett. Kb ennyit ér. Na, ez is kb ilyesmi. Ha pozitivra kalibrálják, lám, máris be lehet zárni. A nemi orientáció is vajon egy merev skatulya volna...?


Megint más az, ha nagyjából van egy irányvonal. A körülbelüli irány megfigyelése még akár hasznos is lehet. Te kb biszex vagy, ennyi elég. Pl adott egy konkrét zene, nagyjából house, egyéb beütéssel. De van, aki adott zeneszámot inkább diva house-nak, más valaki meg hip-house-nak sorolná be. Nem mindegy? Nagyjából van egy house jellege, és még az se tisztán, mert egyéb popzenei, vagy elektronikus jelleg is esetleg megfigyelhető az adott zeneszámban.

2022. febr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!