Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki akarok próbálni a passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarok próbálni a passzív szerepet egy férfivel, de nagyon félek az aktustól, ezért arra gondoltam, hogy berugnék egy kicsit, és úgy akarnám megdugatni magam, ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyon egy aktív férfi alá feküdni és hagyni, hogy felhúzzon a farkára, de nagyon nagyon izgulok és tartok az egésztől...


És ha iszok, akkor sokat oldódnak a gátlásaim és nem foglalkoznék a visszatartó erőkkel és végre kipróbálhatnám.

Ti mit javasoltok? Érdemes így kipróbálni? Mennyit igyak előtte és miből?



2022. jan. 28. 09:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem.

Arra meg, hogy mennyit igyál, nem lehet válaszolni, nem tudjuk, neked mennyi az elég.

2022. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal jobb, ha józan az ember a szexnél. Ha félsz tőle, akkor csak ezek a tanácsaim vannak: otthon előtte már rendszeresen gyakoroljál dildóval. Így kevésbé lesz fájdalmas. Sok síkosító legyen és olyan partnert válassz, akiben megbízol. Így nem lesz gond.
2022. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Dugtam már olyannal aki ivott, de nem az igazi...
2022. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3-as, miért? mi nem volt benne az igazi? miben volt rosszabb, mint józanon lett volna?
2022. jan. 28. 11:34
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo gondolat. Se az alkohol se a drogok nem jok. Amikor 16 evesen eloszor megdugtak, teljesen tiszta voltam es nagyon elveztem, bar fajt, de megis akartam, nagyon.
2022. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, egyettertek, engemet tobb ittas pasi dugott, de sokkal jobban elveztem a jozanokkal.
2022. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, a legfontosabb, hogy akarjad es hogy a partnered ugyes legyen.
2022. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

egy teljesen idegen férfivel lesz

aznap fogunk először találkozni

már ha úgy alakul


de ha vele nem jön össze, akkor talán valamelyik szexpartner keresőn fogok keresni valakit hozzá

2022. jan. 28. 11:54
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem a legjobb megoldás, de te tudod...
2022. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Kerdezo, a lenyeg a bemelegites, a rahangolas. Csodalatos elemenyben lehet reszed, kivannod kell es neki is kinannia kell. A tagulas eloszor lehet hogy nehezen fog menni, kell egy kis ujjazas es bo sikositas.
2022. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!