Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy mondtátok el otthon hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondtátok el otthon hogy biszexuálisok/melegek vagytok? Hogy érdemes?

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 02:23
 1/6 A kérdező kommentje:

Elég vegyes jeleket adnak. A prideot mindig leszólják, ha "lmbtq híreket" hallanak a tvben, vagy olvasnak a neten akkor egyből föl vannak háborodva hogy ez nem normális, filmekben a meleg férfi karakterekre általában csak felszisszennek, nem szólnak be rájuk csak sóhajtanak, a nőkre még azt se. Egyébként már kérdezték hogy meleg vagyok e és mondták hogy elmondthatom ha igen, ez egy elég nyugodt szituáció volt, nem is voltak tolakodóak vagy ilyesmi. Kicsit vegyesek az érzelmeim, lehet csak az taszítja őket ha valaki hetethét országra csak ezt hangoztatja és a külsőségekben is csak ez jelenik meg, én ezt monjuk meg tudom érteni. De valahogy mégis bizonytalan vagyok hogy elmondjam e. Még fiatal vagyok, velük élek, van keresetem de elég kevés, nem tudom önmagamat eltartani.

Arra gondoltam hogy majd akkor mondom el nekik ha úgy jön ki a lépés hogy egy velem azonos neművel kerülök hosszabb, komolyabb kapcsolatba. Azt hiszem először könnyebb lenne csak mint egy barátomat bemutatni, őket mindig szokták kedvelni, később pedig bevallani hogy amúgy együtt vagyunk. Nem tudom mennyire célravezető ez, talán ez szülné a legkevesebb konfliktust.

Mit gondoltok?

Lány vagyok

2022. jan. 30. 02:34
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem várj, amíg önállóan tudsz élni, akkor nem érhet hátrány ha elmondod.
2022. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Csak lànyokat kedvelsz vagy fiukhoz is vonszódsz? Kategóriaban biszex is benne van.
2022. jan. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Azt gondolom, hogy nem kell beszámolnod a szexualitásodról. Nem tartozik a szüleidre. Ha egyszer barátnőd lenne, és egymásnál alszotok, az se feltűnő, mert a lányok gyakran csinálják ezt. Majd ha esetleg nagyon komolyra fordul a dolog, akkor elmondhatod.


Az én lányom biszex, és nekünk simán elmondta. De nálunk ez normálisnak számít, és mi simán beszélünk ilyenekről. Nem minden család ilyen.

2022. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
A Pride egy oltari baromsag, csak rohogok rajtuk. F27, meleg passziv.
2022. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

#3

Szerintem leszbikus, mert szemmel láthatóan azzal a lehetőséggel nem kalkulál, hogy a jövőbeli párja ellenkező nemű is lehet. Illetve a kifejtésben is melegségről beszél, biszexualitásról nem. Persze nincs vele semmi gond, de a bármilyen szinten homofób szülőknek talán ezt nehezebb megemészteniük.

2022. febr. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!