Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Beszédes, elmélkedő és/vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszédes, elmélkedő és/vagy érzelmes, biszex ffi beszélgetőtársat találok? (Akár tovább is menni...)

Figyelt kérdés

Uni biszex férfi vagyok, csak orál tapasztalattal, 40 felett. (Nőkkel hagyományos szeretkezés is volt.) Itt férfivel / férfiakkal privátoznék, aki biszex, de esetleg meleg is lehet. A többi paraméter a kérdésben már megfogalmazódott.


Szívesen tovább is megyek, mint beszélgetés, adott esetben, és ha elérhető köztünk a térbeli táv.


Ha nem tudnánk talizni, nem baj, privátozni is szeretnék.


Érzelmes vagyok, nem vágyom vadulásra.



2022. febr. 8. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat en csak perverz beszelgetest tudnek ajanlani
2022. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, nekem is írhatsz.
2022. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én benne lennék. :)
2022. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Örömmel ismerkednék, barátkoznék értelmes biszex férfivel.Lehetőleg olyannal,akivel jól el lehet írogatni,beszélgetni mindenről és lehetne személyesen is találkozni később.

Bízom abban,hogy van olyan,aki hasonlóan gondolkodik :)


F

márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!