Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal igényes külsővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal igényes külsővel rendelkező férfiként van kereslet arra hogy szájjal történő szolgáltatásokat nyújtsak térítés ellenében?

Figyelt kérdés
Mindezt úgy hogy nem szeretnék regisztrálni se rosszlányokra se egyébre csak "hobbi/zsebpénz" szinten viszont más nem lenne csak vagy az hogy én a másik félnek talán talán kölcsönösen de minden más kizárt. Vagy a férfiak megoldják az ilyet és kezdő/tapasztalatlanoktól nincs igény ilyenre?

2022. márc. 5. 05:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van, főleg a 40 - 45 feletti korosztálytól.Akik nősek, családosok.

Próbáld ki,de azt tudni kell, hogy sok az ápolatlan és olyan is,aki nem viselkedik "gentlemanként"....és még finoman fogalmaztam.

2022. márc. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valahogy jó lenne elkerülni az olyanokat akik "erőszakosak" és húznák rá stb meg az ápoltság alap elvárás lenne de ebből amit írtál elgondolodtattál van benne igazság.

Ha mégis belekezdenék hol tudnék ügyfeleket szerezni?

2022. márc. 5. 06:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt
2022. márc. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lenne rá kereslet, de ha nem tudják hogy ilyet vállalsz (mivel nincs a homlokodra írva), azaz nem regisztrálsz semmi ilyen helyre, akkor nem lesz kuncsaft sem.
2022. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg eri... En prosztata maszazsal regisztraltam... Rengetegen irnak..
2022. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj :) 28F
2022. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!