Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha fantáziálok róla hogy ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fantáziálok róla hogy ki szeretném próbálni a szexet egy shemale lánnyal az már mindenképpen bi hajlam?

Figyelt kérdés
Gondolkodom hogy elmegyek egy hirdetőhöz, egyedül a szexuális úton terjedő betegségek tartanak valamennyire vissza...
2022. márc. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Bátyja, szerintem hagyd ki!

Képen én is megnézem őket, de élőben....

Hányinger!!!!

2022. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Igen, biszex vagy, mert tudod hogy pélója van s pont ez vonz téged. Az hogy shemale arra utal, hogy még van némi önelfogadási blokk ("nem is vagyok meleg, mert hát nőnek nézett ki"). Egyébként meg tojjál rá mi vagy, ne kategóriáknak, skatulyáknak élj hanem a vágyaidnak!
2022. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
#1 Igazad van
2022. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Igen, de a mellek látványa azért kell, ne hallgass az elsőre, vannak nőiesek köztük. Arra ott az óvszer.

Ez a gát, attól lehet, hogy a társadalom nyomása elég erős a tudatodban és az egó, mint minden újtól fél, felnagyít dolgokat. Tudom tapasztalatból mondom. És emiatt se tudod elfogadni, hogy bi vagy. Idővel lehet menni fog. De az se gond, ha a shemale vonz.

2022. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy 100% heteró, ez van. Nem leszel ettől jobb vagy rosszabb ember.
2022. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!