Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik ténylegessen olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ténylegessen olyan lány/nő aki szereti a párját análisan megdugni?Kíváncsi lennék rá hogy hogyan lehetne rávenni a paromat erre a dologra.!

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 05:06
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon szeretném ki próbálni de nálam ezt nem lehet...
2022. márc. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
A feleségem ilyen
2022. márc. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Biztos van, még nem találkoztam olyannal (csak a gyakorin, de hát itt mindenki is szexuálisan túlfűtött)
2022. márc. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt ilyen kapcsolatom és egyszerűen megkért erre, igaz nem ez volt számomra az élvezet csúcsa, de minden további nélkül megtettem.

Vigyázat, ezután már olyan furi dolgokat erőltetett, hogy inkább elváltunk egymástól.

2022. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván létezik, mindenféle ember létezik.

Vannak akik állatokkal csinálják, meg akik a durva kínzást szeretik, akkor nyilván ilyen is van. De szerintem igen kevés lehet.

Egyetemen volt szexuális szokások és parafília kutatás. Ott az jött ki, hogy az ilyen pasikat a nők biszexuálisnak tekintik, és nem tartják férfiasnak.

2022. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
5-ös, azt hogy állatokkal, azt hogy érted?
2022. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 honbandi ***** válasza:
100%
6" Mit olyan nehèz ebben megèrteni? Felizgatják az állatokat es bevezetik megokba a farkukat.
2022. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Én ilyen lennék,de csak nőt nőként!

26N

2022. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!