Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, nektek hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, nektek hetero vagy bi pasi jönne be jobban?

Figyelt kérdés
Miért?
2022. márc. 22. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Mit kezdjen egy nő egy biszex pasival??? Ha a púzód akarod kezeltetni ahhoz nem biszex nő kell, hanem egy domina.
2022. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem bi, értené ő is hogy nem tudjuk egymásnak ugyanazt megadni mint a saját nemünk, és nem sértődne meg, vagy venné magára egyikünk sem, ha a másik beszélni mer az érzéseiről.
2022. márc. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Mindegy. 2 feltételem van, az én párkapcsolatom két ember, nincs mással szex. És én nem fogom a fenekét semmilyen formában kielégíteni. Ha ez oké, akkor lehet biszex.
2022. márc. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

Hetero. Sőt kifejezetten taszítanak a "passzív" oldalon játszó bi pasik. Nekem a pasi legyen Férfi/Férfias, és ők nekem nem azok.

Az "aktív" bi pasikkal nincs bajom, de részt nem vennék benne.

2022. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
4: ez az oldal nem arról szól hogy szabadon leírd a véleményed vagy a preferenciád. Itt az őszinte embereket lepontozzák, csak az a nyerő, ha ugyanazt írod mint ők. Minden más vélemény ami nem egyezik az övékkel, lepontozásra kerül. Pedig a nők többsége pont úgy gondolkodik mint te, de az igazság ezeket csak megzavarja.
2022. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!