Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 40es párként miért olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40es párként miért olyan nehéz egy lányt/nőt találni 3.nak? Pláne Budapesten. Miért olyan sok a kamus hitegető ?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Budapesten nem nehéz,számos fizetős lány van,szívesen vállalnak párokat is.
2022. márc. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fizetős rendben. De mi nem a rosszlányok oldalról akarunk.

Hanem egy nem "profi hajtós" lányt.

Támogatás is belefér. De semmiképpen nem olyan lányt keresünk aki napi szinten több ... fog mint kilincset.

2022. márc. 26. 07:20
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Oké megértelek,de ott tuti nem vernek át,házhoz is mennek.Vannak csinos biszexuális lányok.
2022. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Már más hasonló kérdés alá is kommenteltem, kb ugyanezt: mert sokkal nehezebb, kevésbé kívánatos helyzet idegen harmadikként egy összeszokott, egymást szerető párhoz társulni. Ti ismeritek egymást, egy idegen harmadik mindenképpen hátrányban van. Szerintem. Mindaz a bizalom és összeszokottság megvan köztetek, amiből ő kimarad. Szerintem egy idegen nem látja biztosítottnak, hogy kap ő egy ilyen együttléttől annyit, hogy megérje. Tudtok ti olyat nyújtani egy idegennek, hogy vonzó legyen neki a ti párosotok?
2022. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
94%
Az egyik ok szerintem, hogy eleve nehéz az is sokszor, hogy 2 ember kölcsönösen egymásra gerjedjen, hát még 3 ember esetében... A másik, hogy az emberek nagy részének a fejében ez a fantázia ott van, de mikor a tettek mezejére kellene lépni, eltűnik a bátorság. Ezért hívják "unikornis"nak
2022. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 te próbáltad már onnna lányt? Ki ő melyik kerület?


#4 nálunk mind 2 fél nyitott nagyon a szex széles körben.

Ffi bevállalós imádja nézni is

Nő meg imád kényeztetni nagyon jól csinálja

2022. márc. 27. 06:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert úgy látszik, szerencsére több a normális ember, mint az abnormális.
2022. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!