Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak olyan nők, akik élnének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik élnének párkapcsolatban biszex pasival és részt vennének biszex többesben együtt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 13:49
1 2
 11/13 Marton Löke válasza:

Ha nő vagy, légy gyanakvó. A legtöbb férfi, aki biszexnek mondja/hiszi magát, valójában homoszexuális, és ezt előbb utóbb belátja.

Ha férfi vagy, akkor nem ilyen a helyzet, nagyon sok nő szivesen eljátszik egy SZÉP női testtel, anélkül, hogy maga homoszexuális lenne.

És nagyon sokan,férfiak, nők egyaránt, nagyon izgatónak tartják látni, ahogy párja mással szexel. Akkor meg? Miért ne?

2022. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Domi 2000 ***** válasza:
100%
Az én barátnőm nem gyanakvó. Persze előbb szexeltem vele át több éjszakát és nappalt, és csak aztán került sor többesre. Én tudta róla, hogy volt-van lánykapcsolata, én viszont a többesezés során győződtem meg arról, hogy nekem is van pasik iránt vonzódásom. Nerm szerelem, csak őrült vad szex.
2022. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 sipekilaci ***** válasza:
Az én élettársam biszex és én is.És néha sort kerítünk barátainkkal a többes szexre.
2022. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!