Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan lány, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akit izgatna, fa "rászoktathatna" egy srácot a fiúszexre?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nincs értelme “rá szoktatni” valami akarja valami nem :)
2022. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. Undi.
2022. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Van de téged nem kell szoktatnia
2022. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Unalmas már ez a téma,abbahagyhatnád végre. Minden nap...
2022. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha valaki simán meleg miért kell ehhez lány ? Vagy most az a divat, hogy Terivel járok, de Ferit dugom ?

50/F

2022. ápr. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem #5 ös, ez sosem volt és nem is lesz divat. Ez egy partnerkereső álkérdés. Ha egy nő igennel válaszol, megy a privát.
2022. ápr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Miért lenne? A hetero lányok a férfiakat szeretik. Aki meg meleg akar lenni (? - valójában már az, nem egy nő fogja "rávenni" hogy meleg legyen...) az nem Férfi egy nő szemében.

A meleg lányokat meg nem érdeklik a pasik, mindegy hogy hetero vagy meleg...

A biszex lányok meg szeretnek férfiakkal (lásd 1. pont) ÉS nőkkel is szexelni, de az nem érdekli őket, hogy két fiú mit csinál egymással.

Szóval ha meleg vagy, hajrá, szexelj fiúkkal, de nem értem minek neked ehhez egy lány...

Felejtsd el, nem fogsz ilyet találni.

2022. ápr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalon vagyok ezzel a témával . A nejemnek van egy szexi barátnője - már mondtam neki , hogy megnézném ahogy együt hacuroznak .
2022. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!