Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha valaki ízzig vérig bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ízzig vérig bele van zúgva a csigákba meg gombákba az meleg?

Figyelt kérdés
Hali, ismerősöm manapság kicsit sus, izmos fiukat néz tiktokon illetve szinte csiga meg gomba fétise van, imádja őket.. Amikor kérdem hogy meleg-e vagy nevet vagy tereli a témát. Szerintetek van benne hajlam? Nem ítélném el természetesen, mivel én is LGBTQ tag vagyok.

2022. ápr. 2. 20:44
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
84%
Egyértelmű.
2022. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Persze.
2022. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Izé... mi köze ennek a csigákhoz, gombákhoz??? Arra veri vagy mi? 😂 Akkor minden gombaszakértő ezek szerint meleg?

Ennyiből nem lehet megmondani, ámbátor ha teljesen hetero lenne akkor kikérné magának a "gyanúsítást". Amúgy meg bocs, de neked mi közöd hozzá? Ha nem akarsz tőle semmit akkor az ő dolga mit szeret mit nem.

2022. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Mi köze a csigáknak és a gombáknak a melegekhez? Vagy ezek ilyen szlenges kifejezések rejtett szexuális tartalommal?
2022. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Mii vaaan? XDD
2022. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Hogy mii? Akkor én is meleg vagyok, mivel szeretem ezeket :D
2022. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ha a kutyákat meg macskákat szeretem , attól nem egyértelmű mindenki számára, hogy meleg vagyok. Próbálom titkolni . :D

36f

2022. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A bolhákat utálom, rendszeresen tisztálkodok, remélem ez nem gyanús, hogy hetero vagyok....
2022. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beteg állat vagy !
2022. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!