Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés passzívként egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés passzívként egy házas vagy barátnővel rendelkező férfi szeretőjének lenni?

Figyelt kérdés
Izgalmas érzés? Vagy épp ellenkezőleg, lelkiismeret furdalást is okozhat?
2022. ápr. 11. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvált férfiként volt egy passzív,nős, fiatal haverom.

Sosem mondta,hogy ez nála gondot okozott volna és nem ment a családi élete rovására sem.Pedig több évig tartott.

Sajnos, már vége :(

2022. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas, nagyon is.
2022. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra érzés. Amikor ketten vagytok nem számít a másik kapcsolati státusza
2022. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy gáz, de számomra extra izgalmat nyújtott. Furcsa, mégis kellemes érzés volt, hogy az én fenekem olyat tud nyújtani a partneremnek, amit a párjáé nem.
2022. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkabb állandóságot és mebízhatóságot adott. Jó volt mert rendszeres volt. És neki is jó volt mert velem olyat lehetett amit a felesége nem tett meg.
2022. ápr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan nős pasi, aki csak azért járt hozzám hogy a számat használja. Ahogy csak akarta. A neje nem volt hajlandó ilyesmire, én meg még most is felizgulok ha csak rá gondolok ahogy leszopatott...
2022. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem izgalmas. Mikor együtt voltunk nem a társa számított.

Régen volt ilyen kapcsolatom. :)

2022. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!