Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiként milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként milyen volt az első alkalom amikor szádba vetted egy másik férfi szerszámát?

Figyelt kérdés
Heteró vagyok, házasságban élek, de már régóta foglalkoztat a gondolat milyen lehet leszopni egy szép farkat. Szívesen kipróbálnám azt is ha közben a számba is élvezne az illető. Én imádok a párom szájába elmenni, ezért is foglalkoztat a gondolat hogy milyen lehet a másik oldalon lenni.

2022. ápr. 13. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az egyik legélvezetesebb pillanat amikor lüktetve a számba lövell a meleg, krémes finom sperma egy kemény de selymes tapitású, nyáltól sikamlós péniszből. Főleg, ha a srác láthatóan és hallhatóan nagyot élvez közben. Az első ilyen alkalom 16 éves koromban volt egy egyetemistával, múlt nyáron. Azóta is érzem az ízét, illatát, tapintását. Teljesen beleégett a memóriámba.
2022. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor most méginkább megerősítettél abban a tudatban, hogy ki kell próbálnom ezt egyszer.
2022. ápr. 13. 17:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként volt az első alkalom, egy nálam fiatalabb fiúval.

Isteni érzés volt. Azóta is imádok szopni. Fiatal fiút bármikor 😁

36f

2022. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Én is így voltam. Nős vagyok, nőkkel szexelek, de megkívántam és kipróbáltam. Semmi mást nem csinálok azóta sem srácokkal, csak ha van megfelelő partner, leszopom. De továbbra is minden más csak nőkkel.

Ez az egy dolog amit nőtől nem kaphatok meg és érdekel, sőt izgat :)

2022. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
G.ci jó :D
2022. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes, sokkal könnyebben bement a számba, mint gondoltam.

Mondjuk nem is volt egy extra nagy farok.


Viszont tökre büszke voltam magamra, hogy leszoptam egy pasit, teljesen kezdőként is élvezetet okoztam neki :)

2022. ápr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is leszophatna valaki:)
2022. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon izgató, és kellemes. Nagyon jó érzés, mikor kitölti a számat, és az íze is kellemes. De a legjobb, mikor lüktetve lövi tele a számat. Nem finom, de mégis jó érzés, mikor megtölti a számat, és mikor lenyelem.


37/F

2022. ápr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Házas vagyok, van családom 55 éves férfi és biszex. A farok mindkét oldalán szívesen állok.
2022. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt a barátom selymes, meleg, kemény farkát elöször a számba venni, a nyelvemmel érezni a kemény makkját, jobb volt mind gondoltam. Utána később 69-ezés közben élveztünk egymás szájába. Nekem nagyon jó érzés volt ahogy éreztem a számban a lüktető farkát élvezéskor, utána meg a meleg sperma ahogy a számba spriccel, azóta is imádom. Neki nem tetszett a sperma íze, szóval neki nem jött be sajnos.
2022. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!