Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nők, mit csinálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mit csinálnátok, ha már az ágyban lennétek a sráccal, mikor azt mondaná...?

Figyelt kérdés
Azt mondaná, hogy ő eddig melegként éjt, és tiétek lenne neki az első punci.

2022. ápr. 14. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Felkészülnék rá, hogy nem fog neki felállni.
2022. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Annyira lesokkolna lelkileg aznap éjszaka biztos nem történne semmi közöttünk.
2022. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Rá mosolyognék és azt mondanám hogy örülök, hogy én lehetek az első lány akivel lefekszel
2022. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem tetszene. Ha én vagyok az első lány, akivel úgy érzi hogy szexuálisan vonzódik hozzá és el is mer vele jutni az ágyig, akkor az szerintem megtiszteltetés. Az hogy eddig ,,melegként élt" nem jelenti azt hogy azért választott téged mert férfias vagy.


Megtanítanék neki egy pár hasznos dolgot, praktikát ha tetszik neki a dolog. L\20

2022. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Zavarni nem zavarna, tetszene is talàn a gondolat, h hozzám èr először. (Mint nőhöz persze)

Gondolom a merevedès sem lenne gond, bár arra kìvàncsi lennèk, h maradna-e kemèny vagy meddig

2022. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Megköszönném a bizalmat és utána elválna hogy akkor és ott tud-e teljesíteni vagy sem úgy ahogy egy nővel "bánni" kell. Ha melegesen akarja csinálni akkor hastala vista, menjen és keressen magának egy pasit.
2022. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Megkérném sikálja meg a farkát drótkefével a sok xarbarlangtó. Aztán folytathatnánk.
2022. ápr. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok. 😊
2022. ápr. 15. 10:09
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha látnám hogy elszégyelli magát, megölelném, és mondanám hogy semmi baj. Természetesen nem ijednék meg. Kicsit elgondolkoznék, de nem csinálnék belőle akkora ügyet
2022. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Van olyan lány, aki nem csak trollkodásból ír pozitív választ?
2022. ápr. 16. 21:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!