Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Osztálykiránduláson kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálykiránduláson kicsit többet ittunk a kelleténél, és az egyik barátnőmmel, aki szintén bi, lefeküdtünk egymással az egyik szobában, de ránknyitott két srác. Szerintetek megtartják maguknak ezt, vagy az egesz osztály fogja tudni?

Figyelt kérdés
Az ajtót nem lehetett bezárni, de abban a pillanatban, nem is gondolkodtunk ezen sokat. A legkellemetlenebb része az, hogy 69-es pózban voltunk és én épp az ajtó fele pucsítottam, így mindent láttak... és éppen abban a pillanatban élveztem el. Alig tudtam visszafogni magamat

2022. ápr. 20. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már megint? :D

Osztálykirándulás mi?

Te vagy a bulizós csaj is aki házibuliban sz.pott?

2022. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát persze.
2022. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen troll kérdések miatt nem lehet ezen az oldalon értelmes beszélgetéseket folytatni, értelmes valódi kérdésekre értelmes választ kapni.
2022. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ez a trollkérdés, még a tini kategóriában is nagyon gyenge lenne.

Így találtam egy olyan gombot,amire ez van írva....

JELENTVE!!!!

2022. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
#4 Te hős!! XD
2022. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Az egész iskola fogja tudni
2022. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemsokára már négyesben fogjátok nyomni. Mai fiatalok olyanok, a hallgatásért cserébe ok is benne(tek) akarnak lenni
2022. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!