Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero férfiként lennél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiként lennél biszexuális nővel?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 07:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Voltam, nem zavart. Nekem az a tapasztalatom, hogy a bisex lányok nyitottabbak és kíváncsibbak szex terén, ami egy heteró kapcsolatban is izgalmassá teszi őket.
2022. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Én nem lennék. Számomra végtelenül kiábrándító a gondolata annak, ha két nő van együtt, még akkor is, ha csak gondolati szinten is. Ki tudja hányszor volt amúgy nővel, ki tudja, hányszor nyúlt vaginához kézzel, nyelvvel, ki tudja, mennyire fog tudni uralkodni magán egy komoly kapcsolatban (én nem fogom tudni neki megadni azt, ha azonos neműre fog áhítozni), na! Ne is taglaljuk tovább. Nekem ez totálisan kiábrándító, ha egy nő egy másik nővel van együtt, abban szerintem semmi nőies nincs, nekem az nem igazi nő.


Ha belegondolok, hogy akivel együtt lennék, másik nőt ujjazott, nyalt odalent, és még sorolhatnám, na nem! Nálam biszex nő az nem nő, annak fel is út, le is út.

2022. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna, sőt még izgatna is.
2022. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 dregor ***** válasza:
Persze, nem is értem a kérdés miértjét...
2022. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 MolotovPunk ***** válasza:
Igen. Volt biszex barátnőm már.
2022. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Persze. Szuper lenne...

F36

2022. ápr. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
kettővel is
2022. ápr. 24. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze. Miért ne?
2022. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!