Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 30-40-es biszex nők, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-es biszex nők, egy extra molett, hatalmas mellű nő lehet vonzó a számotokra? Kicsit félve teszem fel a kérdést, hogy hol találhatnék olyat aki alkalmanként, de rendszeresen a szeretőm lenne?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan vágyom egy nőre, már hosszú-hosszú évek óta, de valahogy csak most jutottam el odáig, hogy végre keressek magamnak valakit. Most viszont nem tudom, hogy hol induljak el. Illetve ahol jónak gondoltam, kizárólag pasik jelentkeztek. /csak a pasik szeretik az extra molett nőket?/

Már ott tartok, hogy akár fizetek is érte csak végre találják valakit. Tudom,tudom... ez gáz, de ez van. Viszont full profit meg nem szeretnék.

Kérlek, ha nincs jobb ötleted annál, hogy fogyjál le, akkor inkább lapozz tovább.



#biszexualitás #szerető #vágy #extramolett #kellegynő
2022. ápr. 21. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Itt az irónia. Le vagyunk szólva, ha nem szeretjük a nagyobb darab nőket. De a nők sem szeretik. Na ilyenkor mi van?
2022. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ezt pontosan ebben a formában, ezekkel a szavakkal írd meg a szexkereső oldalakon. A fizetős szakaszt hagyd ki.

Igenis van esélyed.

Ennél sokkal kevésbé lehetségesnek tűnő dolgokat keresnek ott emberek partnert.

2022. ápr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1/2 Akkor én vagyok a kivétel amiberősíti a szabályt, mert én kifejezetten szeretem a mackós férfiakat. :)
2022. ápr. 21. 10:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként goldengate.hu-t próbáld meg, ha még nem volt.
2022. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2/2 Ez megtörtént már, de mint fentebb írtam kizárólag férfiak írtak. Egyetlenegy nő írt burva sub hajlamokkal aki azt akarta, hogy alázzam meg. És bár szeretek irányítani, alázni semmiképpen nem.
2022. ápr. 21. 10:19
 6/10 A kérdező kommentje:
4/5 Köszönöm, azt még nem próbáltam.
2022. ápr. 21. 10:20
 7/10 anonim ***** válasza:
szexrandi, eropolis, szexneked
2022. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

viszony.hu


[link]

2022. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 30. Nagy probléma? :)
2022. ápr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kár, hogy írtam a kérdezőnek , de nem reagált.Tuti valami kamus pasi!!!
2022. ápr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!