Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha lenne egy kedves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha lenne egy kedves barátotok, aki bevallaná, hogy vannak crossdresser gondolatai, szeretné megpróbálni?

Figyelt kérdés
Akkor segítenétek neki női ruhát venni, sminkelni, adnátok neki tanácsokat meg ilyenek?

2022. ápr. 22. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Fú de utálom az ilyeneket, attól még mert valaki nőnek akar öltözni még nem lesz egy analfabéta aki nem tudja kitalálni magától, hogy hogy kell nőnek öltözni.
2022. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy értem, ha a srác segítséget kérne és könnyebb is lenne neki, ha nem egyedül kéne megpróbálni.

A barátság is még őszintébb lehet így.

2022. ápr. 22. 21:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Srácként írom.
2022. ápr. 22. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Öreg ez nem így működik vagy csajozz vagy legyél sissy a kettő együtt max fizetős dominánál játszik


Különben elsőnek igaza van ha nőnek akarsz öltözni arra rengeteg online video van a youtubeon

2022. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kérlek, lányok, ti írjátok meg a véleményeteket.
2022. ápr. 22. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Nőként sem tudok sokkal jobb választ adni. A legtöbb női ismerősöm velem együtt nem sminkel, vagy csak minimumon, és nem hordunk "nőcis" ruhákat. Az a baj a crossdresserekkel, hogy úgy akarnak nőnek kinézni, ahogy a nők maguk sem. Maximum a saját esküvőjükön. Vastag smink, ribis ruhák... Még a nők közt is kevésen állnak ezek igazán jól. Egy férfin abnormális és groteszk hatást kelt, még akkor is, ha lányos testalkata van. Sajnálom. Kend nyugodtan ki magad otthon, semmivel sem lesz rosszabb az eredmény, mint egy valódi sminkessel. Vastagon kell vakolni, ahhoz, hogy eltakarja a férfias vonásaid, és átlagember ízlése szerint úgy fogsz kinézni, mint egy bohóc. Néhány kivételnek fogsz csak tetszeni, akiknek pont erre áll fel. Nő nem lesz ilyen. Ha valaki mégis rád ír, tudd, hogy kamus pasi...
2022. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg nem lenne problémám vele és segítenék is neki ha tudok valahogyan, de számomra nagyon kellemetlen lenne ha mondjuk utcára is nőként öltözve szeretne kimenni. Hogy ha amolyan hobbi lenne számára amit otthon csinál akkor teljesen rendben van nálam, azzal nincsen semmi bajom.

Viszont, nagyon-nagyon nem hiányozna szerintem senkinek sem hogy mondjuk percenként beszóljanak neki az utcán idegen emberek, megbámulják vagy ami még rosszabb - meg is verjék, vagy bármilyen más úton bántalmazzák fizikailag. Szerintem ez egy elég érthető indok hogy utcára miért nem szeretném hogy viselje a ruhákat. Az hogy otthon miben meg hogy öltözködik már az ő dolga, és nincsen ezzel különösen semmi bajom. Egy időben nézegettem YouTube-on videókat Drag Queen-ekről ami esetleg hasonló kategória lehet, és kifejezetten szórakoztatónak meg pozitívnak találtam a dolgot, nem volt negatív gondolatom róluk.

2022. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!