Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek bi vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bi vagyok?

Figyelt kérdés

Én nem tudom eldönteni.

Nő vagyok. Randiztam már srácokkal, vonzódok a férfiakhoz, viszont amikor párszor csókolóztam lánnyal jobb érzés volt mint fiúkkal. Nem értem miért. Fiúval szívesen lennék kapcsolatban, de lánnyal egyaránt... szóval nemtudom. ti hogyan jöttetek rá hogy biszexek vagytok?



2022. máj. 2. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Van benned bi hajlam ez kétségtelen, de szerintem csak kíváncsiság szintjén.
2022. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexuálisan a saját nemed is izgat akkor bi vagy. Ez fennáll nálad szóval elég egyértelmű a képlet.
2022. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég zavaros volt, mire rájöttem, hogy a saját nemem is vonz
2022. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Binek lenni nem feltétlen jelenti azt hogy hogy fullba mindenre nyitott vagy. Van egy zsáner meg pár dolog ami izgat, ettől már bi vagy.
2022. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Utolsóval egyetértek.
2022. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindegy, hogy miként nevezed el ? A szex legyen jó, és a többi tök fölösleges elnevezés, meg gondolat, meg a franc tudja, mi még. èljed az életedet, ahogy jólesik. Nem a külvil´gnak, magadnak élj. Ami otthon a 4 falközött t´örténik, az csak a tidolgotaok.
2022. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6. Marhára nem mindegy!

Csak azt lehet akarni, és csak azért lehet tenni amit nevén lehet nevezni.

Ha biszex életet akar élni tudnia kell hogy egyáltalán az e.

2022. máj. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!