Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Diszkrét bi srácot hol érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkrét bi srácot hol érdemes keresni?

Figyelt kérdés

Vagyok társkeresőn de kép nélkül így nem nagyon ír senki. Konkrétan csak 40 felettiek. Én meg huszonéves vagyok így nem az ő korosztályukra vágynék.

Nektek melyik társkereső vagy mi vált be?


2022. máj. 6. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
itt
2022. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, a fiatalabbak sokkal könnyebben találnak partnert, pl itt kiírod az életkorod és hogy biszex srác vagy, pikpak találsz másik fiatal biszexet, válogathatsz, hogy kiben bízol meg, ki diszkrét stb, de elég könnyen akadni itt huszonévesekre. Mondjuk, tini srácot lehet, nehezebben fogsz itt találni, nem tudom, de huszonéveseket könnyen. Persze függ attól is a sikered, merre élsz.
2022. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt talaltam
2022. máj. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En jelentkezem :)
2022. máj. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!