Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már élményed másik fiúval?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már élményed másik fiúval?

Figyelt kérdés
22F nekem sose volt .de ki próbálnám.
2022. jún. 1. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen
2022. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
volt, 1x szoptam
2022. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt, még kamaszkoromban.


33/f

2022. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy volt kölcsönös szopás 24f
2022. jún. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Közös hoki sokszor,szopás háromszor(csak engem,én még nem csináltam).
2022. jún. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt! Egymásnak kiverés, szopás dugás oda, vissza, és a smárolás volt, hogy belefért.
2022. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26 alatti pestiek írjatok rám. Engem is izgatna pár dolog.
2022. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem se volt de szívesen kipróbálnám, hogy milyen érzés ha keményen segbe dugnak.

22/F

2022. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Régi nagyon jó haverom az meleg egy részt tetszem neki, mivel én hetero vagyok módjával mondogatta mindig a dolgokat, kb fél éve állandóan azt mondogatja nekem hogy meg dugná a kerek szexi fenekem, na ez így először nem tetszet rá szóltam, elég, néha néha fel jött a téma, mondtam jó majd max egyszer addig is nem hallgattam, szülinapján találkoztam vele meg hívtam egy kör italra, mielöt találkoztunk annyit kért legalább a kedvéért öltözzek farmerba, van nekem sötét kék farmer nadrágon bő fazonú hozzá ugyan olyan dzseki, ezt kért hogy vegyem fel de ne legyen a dzseki alatt semmi és a farmer nadrág alatt meg ne legyen boxer alsó sem, jó ok meg tetem neki, találkoztunk egy kör ivás után sétáltunk mondogatta menjünk eldugott helyre természetbe, ott voltunk szembe meg ált meg fordítótt háttal legyek legalább hagy nézze a fenekem, igazából untam mondtam felőlem ha ez jó csinálj amit akarsz, persze előre nyúlt ki csatolta az övem nadrágom le tolta csupaszon meg nézi, dicséri jól néz ki stb, mondja ki próbálhatom veled? Mondtam figyi ved elő de ha valami nekem nem jó abba is hagyod mondta jó, ahogy álltam előtte ő mögöttem fogta be tolta, fura volt de semmi olyat nem éreztem, fura volt kezdem kellemeset érezni, mondtam neki, neki ált jobban csinálni, végén közöltem ez nem az én világon bármennyire is jó segbe dugot el élveztem, ami vissza taszító volt úton voltam ültem a buszon nedvességét éreztem otthon azt láttam a farmerba minimális sperma fenekemből ki jött, de rá jöttem, heteró élet az való nekem nem fiúval hanem lánnyal, tiszteletben tartom aki meleg stb de számomra nem jó ez.
2022. jún. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!