Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nők egy jó pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők egy jó pasi széttett lábakkal lehet izgalmas vagy mindenképpen taszító?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Volt olyan barátnőm, aki szinte követelte, hogy pasival is szexeljek, sőt, volt, hogy meg is nézte, mert nagyon izgatónak találta.

A nők sem egyformák. Van, ami az egyiküket izgatja, másikukat meg taszítja.

2022. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok mint én, akik erre is izgulnak. Alapból heteró vagyok, de az ilyen dolgok is felizgatnak. Illetve nem csak a meleg szex, hanem maga a meleg romantika. Ezért olvasok és nézek bl-t és yaoit.
2022. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem meleg vagy bi dologra gondolok elsősorban, hanem prosztatamasszázsra vagy szerepcserés szexre.
2022. jún. 2. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem feltétlenül taszító, pedig nagyon nyitott vagyok.
2022. jún. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Épp az elmúlt napokban próbáltuk ki a párommal. Mindkettőnk számára fenomenális élmény volt, azóta is szinte orgazmus közeli állapotba kerülök, ha csak rá gondolok (alapvetően nagyon nehezen élvezek el, szóval ez nagy szó tőlem). :) Én nő, ő férfi, én kényeztettem őt análisan.


Volt előzménye, előkészületek... Fokozatosan hónapok, hetek alatt hagytam időt, hogy megszokja, ha arra téved a kezem... Szerencsére engedte és szép lassan eljutottunk odáig, hogy már egyáltalán nem feszélyezte a dolog.

Az izgalom hevében végre megtörtént a dolog, először szolidabban, 2. alkalommal már egy kisebb anál dildót is bevetettem. Én imádtam, hogy élvezte és imádtam kényeztetni, remélem máskor is megengedi majd. Óriásit élvezett prosztatából. :)


Hozzáteszem mindig is nagyon nyitott voltam szexuálisan és nem tudom szamít-e, de egyébként biszex vagyok, szóval imádok szájjal, kézzel kényeztetni... jó, ha nem csak szopni kell, hanem többet is lehet. Jobban felizgulok, mintha engem kényeztetnének. :) Ő pedig néha szereti, ha jól megalázza az ágyban a nő.


Engem is meglepett, mennyire élveztem a dolgot. Egyáltalán nem lett kevesebb a szememben, mint férfi, sőt... Nyitott, és olyannyira tisztában van a férfiasságával, hogy fel sem merül az, hogy ettől b.zis lenne, vagy kevésbé lenne férfi... Miért is lenne így?!? Mert testileg jól esik neki valami és szexuálisan izgatja, attól nem lesz kevésbé férfi...

150%-osan heteró, ezt bátran merem állítani!


Ha belefér mindkét félnek és mindenki boldog, akkor mi a csudáért ne?!? Nem kell mindenkinek leragadni a misszionárius póznál...

Hajrá!

2022. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Belevaló csaj vagy utolsó! :)
2022. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Mi sem nyomjuk minden nap így, de néha olyan jó egy kis izgalom... ;) Legtöbbször mi is ,,átlagosan" szexelünk.

Ha egy heteró párkapcsolatban egy heteró pasival tesz valamit a nője, legyen az bármi, attól nem lesz a pasi homoszexuális (ennek kapcsán mindig ez merül fel valamiért). Nagyon nagy tévhit. Máskor meg ő b*sz és aláz meg engem keményen, akár análisan is...olyankor bezzeg igazi férfi, máskor meg nem?!? Ez nem így működik. :)

2022. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

5-ös 7-es csak csodálni tudlak titeket.

Viszont egy ki segítséget szeretnék kérni tőletek én is 150%ban hetero vagyok.

De nagyon ki próbálnám ezt amit ti is csináltok.

Még pedig abban hogy hogyan tudnám rá vezetni erre a feleségemet erre hogy, én nyitott lennék ilyenre. Köszönöm szépen. Lehet privátban is..

2022. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Most hirtelen az jutott eszembe, hogy vennék egy minőségi alkoholos italt meglepetésként, amit együtt kortyolgatnánk el. Bókolnék neki (valamilyen szexuális jellegűt, mennyire kívánatosnak tartom vagy ilyesmi), aztán finoman elvezetném odáig a témát, hogy arra gondoltam kicsit kiléphetnénk a megszokásokból, kipróbálhatnánk valami újat, izgalmasat...rá is kérdeznék, van-e valamilyen rejtett szexuális vágya, amit szégyellne vagy félne megosztani veled, de vágyik rá. Éreztetném vele, hogy nem mondhat semmi olyat, ami tabu lenne, mert boldoggá szeretném tenni. Ha minden jól megy és kíváncsi típus, magától rákérdez, neked is van-e ilyen dolog, ha nem kérdez rá, én kezdeményezném a dolgot és felvetném, hogy nekem is van egy rejtett vágyam...

Így több új, izgalmas dolog is terítekre kerülhet. ;)

2022. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!