Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 23 Éves biszexuális nő vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 Éves biszexuális nő vagyok az alterego night klubba Budapesten milyen biszexuális és leszbikus lányok vannak ? van köztük gyönyörű szexi hosszú hajú nők?

Figyelt kérdés

2022. jún. 5. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, oda olyanok nem járnak
2022. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még csak pár hónapja jöttem rá hogy biszex vagyok nem tudom hogy kell nővel flörtölni főleg szex terén hogy tudasam vele?
2022. jún. 5. 14:43
 3/4 A kérdező kommentje:
illetve milyen védekezés van nemi betegségek ellen?
2022. jún. 5. 14:47
 4/4 anonim válasza:
Szia, az én párom is szeretne csajozni, én ezt nem bánom. Mi is az Alteregoba akartunk menni, de többen mondták hogy oda ne, mert nem fog nőies biszex csajjal ott megismerkedni. Szép szexi hosszú hajú csinos a párom. Örülnék és engedném örömmel hogy kipróbálja csajos szexet. Nekünk sincs ötletünk hova menjünk ha nem az Alteregóba. Ha lesz ötleted írd meg kérlek.
2022. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!