Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, egy biszex hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy biszex hármasban egy full passzív srác csak felesleges, zavaró lenne számotokra? Vagy vele is tudnátok mit kezdeni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 5. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem lehet , hogy lehetne vele valamit kezdeni
2022. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Kifejezetten zavaró lenne. Meg ha már hármasozni akarnék, akkor inkább plusz lány kéne.
2022. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy egy biszex pasi a pasikkal full passzív, nem jelenti azt, hogy a csajokkal nem megy neki a szex. Lehet, hogy keményebben megdugja a csajt, mint az aktív harmadik. Sok bi pasi domináns ha hetero szexről van szó, miközben vágyik arra, hogy egy másik férfi használja, de csak úgy, ahogy ő "használja" a nőket. Legyen keményen megszopatva, megdugva, és ennyi.
2022. jún. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aktív jönne be igazán
2022. jún. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Igazából ha már van 2 srác akkor mind 2vel jó lenne sexeleni,szóval a együttszopáson kìvül zavaró.
2022. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
3 as teljesen egyetértek.
2022. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pont olyan vagyok, amit a 3-as leírt.

Nővel aktív (vad és romantikus módon is), férfivel ugyan még nem voltam, de ott szopást próbálnám ki, és azt, hogy engem dugnak.

Szóval egy hármas felállás esetén jolly joker lennék. :D

Lerendezhetnénk egyszerre a lányt, leszophatnánk együtt az aktívot, vagy lehetnék középen.

2022. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es üdv a klubban. :)
2022. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!