Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális, hogy nőként előjön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nőként előjön egy olyan vágy, hogy szívesen leszopnàm egy másik nő melleit? Eddig csak férfival volt kapcsolatom.

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és mostanában egyre jobban foglalkoztat a gondolat, hogy milyen lehet egy azonos neművel lenni szexuálisan.

Komoly kapcsolatot csak pasival tudok elképzelni, de egyre többet gondolok arra, hogy milyen lehet nőként nőt nyalni vagy szopni a cicijét.

Veletek fordult már elő ilyesmi?



2022. jún. 6. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális vagy ez nem vitás.Amúgy nagyon különleges ,és élvezetes érzés egy másik lánnyal szeretkezni.
2022. jún. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Nekem már megfordult a fejemben, de eddig még mindig a távolabb élök irtak nekem
2022. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Kb 1 éves korig normális teljesen.
2022. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is megfordult a fejemben. Mondjuk nekem annyira kicsi melleim vannak,hogy az már egy szinten botrányos és lehet pont ezért vagyok erre annyira kíváncsi….

De amúgy alapvetően szebb szokott lenni a kismell, mint a nagy szóval ha választanék , inkább a kicsit választanám..

A nagy lógós semmiképp nem jöhetne szóba.

2022. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, ezt felejtsd el!
2022. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ezen Én is sokat gondolkodtam már... sőt még fantáziáltam is már róla.
2022. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt az ideje kipróbálni. 😉

A legjobb dolog a világon!

2022. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Engem is nagyon erdekel! De meg csak fantazia.. es van parom
2022. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor probaljtok ki csajok,csodalatos.😍 Volt egy bi baratnom aki atjott es neha egyutt voltunk☺️ Testileg lelkileg szamithattunk egymasra,voltak osszebujasok,olelesek stb.. Mindkettonknek van parkapcsolata,es ez csak jobban hatott mindkettonkere. Sajnos messzire kellett koltoznie,igy mar "csak" lelkitarsak vagyunk egymasnak.
2022. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon kipróbálás, de még nem volt lehetőségem rá.
2022. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!