Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt aki kipróbálta a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki kipróbálta a saját nemével, de csalódás volt ahhoz képest, ahogy elképzelte?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztatott milyen lenne a saját nemem tagjával szexelni, de végül nem volt akkora élmény mint vártam.

Más is járt már így? Megbántátok? Mi változott utána?


2022. jún. 11. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, nem jött be. Viszont engem nem izgatott, csak fiatalkori "minden hülyeséget ki kell próbálni" alapon kipróbáltam egy travit. Felsültem a mutatvány közben, nem állt fel, ez van. Nem bántam meg, nem változott semmi (max. annyi hogy rájöttem ha nem izgat valami akkor felesleges magamra erőltetni brahiból mert attól még nem fog megjönni hozzá a kedvem).
2022. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En nem probaltam, de kiprobalnam lannyal. Erdekes lehet olyannal aki tudja mi kell egy nonek
2022. jún. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az análszex csalódás volt mindkét oldalon.


Ha nekem csinálják a legtöbbször fáj, és lelankadok tőle. Pedig izgat a gondolata, magamnak csinálva egy vékonyabb szilikonos vibrátorral óriásit bírok élvezni. De amikor élőben kerül rá a sor akkor valahogy nem jön össze és elröppen a varázs. 20 alkalomból talán ha egyszer élvezek el tőle, már nagyon kívánósnak és rápörögve kell lennem, hogy összejöjjön.


Ha én csinálom akkor meg képtelen vagyok elsülni, mert csak egy ponton szorít. 20 perc reszelés után egyszerűen megunom. Ebből a szempontból a punci ezerszer jobb.


Az is zavar benne, hogy utána csak akkor van gusztusom szájba venni vagy adni újra ha meg lett mosva. Abba kell hagyni, kimenni, szappanozni, pedig még játszana az ember. A seggbőlszájba nekem undorító, még megfogni se szeretem olyankor.

2022. jún. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kipróbáltam de nekem nem volt csalódás
2022. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,én csalódtam. Oráloztunk,és nem akart merevedésem lenni. Nem így képzeltem el.
2022. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos meg van az a hátulütője a divatos melegségnek, hogy mindenhol tolják az ember képébe, ezért sokan olyanok is elgondolkodnak rajta, hogy milyen jó lehet, aki amúgy sosem gondolt volna rá. Az álmodozás meg sokszor szebbé teszi, mint amilyen. Így nyilván csalódás lesz. A másik kedvencem, amikor azt nyomják, itt gyk-n is, hogy ha nem tudod, hogy pl bi vagy-e, akkor menj, és próbáld ki egy nővel/pasival. Tehát EGGYEL, nem azzal, akire ráizgulsz, és megkívánsz. Sokan fejest ugranak a kútba, amint találkoznak egy kapható másik félre, és nem figyelik, hogy a testük mit mond, hogy valóban kívánja-e, vagy csak kíváncsi.

Tehát én azt javaslom, hogy ha ilyenen gondolkodsz, akkor előtte alaposan tisztázd le, hogy valóban kívánod-e, vagy csak kíváncsiság az egész, illetve olyannal, aki valóban megmozgat, különben nagy eséllyel csalódás lesz.

2022. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így van, puszta kíváncsiság esetén kétesélyes: vagy tetszetni fog a dolog, vagy nem.

Én viszont biszex férfiként vágyom férfira, akárcsak nőre. Tehát vágyam van! Ez nem puszta kívncsiság. Más kérdés, hogy személyfüggő, a lehetséges partnereim tekintetében: van, akivel eleve nem izgalmas a szex, mert szex előtt se volt vonzó (kipróbáltam és tényleg nem volt olyan), viszont aki férfira gerjedek szex előtt is, avval jó a szex.

2022. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha lehet csalódásnak nevezni, akkor csalódás volt, hogy mind a szopást, mind azt, hogy megdugott a másik, sokkal jobban élveztem, mint amire számítottam.
2022. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Amikor bevettem a csávónak szinte egyből le akarta tolni a torkomon (19cm) és egyből elment.

Aztán az arcomat csapdosta a lankadt gcis farkával.

Hát nem sok jó tapasztalatot szereztem.

De kipróbálnám valaki normálissal is.


21/f

2022. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!