Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elhatároztam, hogy kipróbálom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatároztam, hogy kipróbálom férfivel. Hol keressek diszkrét, megbízható aktív partnert?

Figyelt kérdés
Évek óta előjön ez a vágyam. Most lettem szingli, új kapcsolat előtt ki akarom próbálni. 27 éves vagyok.

2022. jún. 13. 18:13
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem...
nov. 20. 14:43
 22/29 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem egy sikersztori idáig 😀
nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
93%
Pedig konnyu talalni ferfit. Mi a gond? Vagy mégse vagy biszex?
nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Azota volt valami?
ápr. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Azért ahogy elnézem van itt jelentkező bőven. Mondjuk ahogy írták egy nagy partit összehozni is érdekes lenne. Mondjuk közben videózni képeket készíteni lenne maga a kánaán.
ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Kár hogy senki nem menne el
ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#26

Persze tisztában vagyok vele, inkább csak mindenkiben a fantázia az ami él.

ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
61%

#25 a biszexek többségét pont, hogy zavarná a fotó- és videokészítés! Mivel mi sokan titokban csináljuk azonos neművel.


Úgyhogy a gruppenparti összehozását inkbáb gátolja a felvételkészítés, mintsem elősegítené. Akik nem csak fantáziaképp szokták a melegszexet művelni, azok jó részét is elriasztja, ha felvételt akarna bárki is készíteni erről.


Az pedig könnyen beszél, aki szerint könnyű pasit találni. Na igen, fiatalon és Pesten. De aki vidéki, és/vagy 40 feletti férfi, mint én, annak nagyon nehéz partnert találnia. Én speciel uni/biszex vagyok. Gyms.

ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
32%
A szépek megtalaljak egymast, a rondaknak meg maradt a f verés
ápr. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!