Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy szeretitek a többest? Há...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeretitek a többest? Hány személy hány fiu es hany lany? Irjatok kort es nemet Akar pozokat vagy barmit amit szeretnetek kiprobalni akar egy reszletes elkepzelest tobbesbe 18/f

Figyelt kérdés
Privi is johet

2022. jún. 19. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Két lány egy fiú, vagy két fiú egy lány. 21/f
2022. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

En eddig 3x voltam tobbesben

ezekben a felallasokban:

-2fiu meg en

-3fiu meg en

-6fiu meg en meg rajtam kivul meg egy csaj

az utobbi volt a legjobb

2022. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

1 fiú, 1 lány meg én. Akár párhoz is, engem a fiú érdekel amúgy is jobban.

22/f

2022. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
2l 1 pasi verzióval,de lányt még nem találtunk sajnos..Persze írni lehet.34F
2022. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy szeretném mint Japánban. Egy fiú és 100 lány.
2022. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen többes szexnél a legjobban azt próbálnám ki, amikor körbeorálozzák egymást. Mint egy 3, vagy röbb fős 69. Az is jó lehet, ha egyszerre csókolóznak és csinálják orálisan.
2022. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

emberfüggő főleg, és hangulatfüggő.

Alapjába párommal jobban szeretjük a több pasi felállást, habár szeret lányokkal is lenni párom, mégis inkább a férfiakat preferálja, és úgymond akciódúsabb is ha több a pasi, amikor fordítva van, az inkább olyan párcsere és külön akció, csókkal és simogatással.

Egy hármas lehet ugyanolyan élménydús, mint mondjuk 4 pasi 1 csaj. Mi már próbáltunk néhányat és tényleg sokkal fontosabb az ember, mint a létszám.


Ha mondjuk swing buliban vagyunk és tényleg senki sincs, aki félig-meddig tetszen, akkor elvagyunk magunkban is, mert az nagyon kiábrándító, amikor olyan szál be, akit igazán nem is akarsz, hogy beszáljon. Még akkor is, ha tud valamit, akkor sem igazán kielégítő.

2022. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Feleségemnek 1 vagy 2 potens férfit szeretnék egyszer kipróbálni, én is beszállnék szívesen, de a cuckold is izgat. Elég kicsi a péniszem ezért alázhatnának is a többiek közben.


35F

2022. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

2 pasival kiprobálnám, milyen az egyiket orálisan kielegiteni amíg a másik a popsimba van.

De fiú lány párhoz is csatlakoznék leginkább a pasit kényesztetni a csajjal együtt.

De akár sok fiuval is kipróbálnám, felvaltva használnának.

2022. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Mi 7 párral járunk össze kéthetente, teljesen zártkörűen.

Ez azt jelenti, hogy ilyenkor van 8 "pasim" és 7 "barátnőm", a férjemnek 8 "nője" és 7 "barátja".

Ez évek óta így működik (egyszer volt hogy az egyik pár kiszállt, és új párt fogadtunk be).

2022. jún. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!