Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha egy srác szájában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy srác szájában valaha volt már fas., akkor alapból off?

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 19:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez attól függ.

Ha transz lánynak a pöpikéjét kényezteted, akkor ezzel nincs gond.

Volt már hogy én is ösazeakadtam ilyennel, és szép kis nőies kukija volt.

2022. jún. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

#9

hogy érted az erőviszonyokat ??

2022. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

A 9es válaszoló vagyok, nem igazán tudom hogy máshogy lehetne megfogalmaznom, de a lényeg az hogy másképp tekintettek rám, nem nem mint férfi hanem egy srác aki hozzájuk hasonlóan vett már farkat a szájába.

Valószínűleg én mondtam el csak olyan lányoknak akik ezzel nem tudtak együtt élni és más, más helyzetben elfogadóbb.

2022. júl. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavarna, számomra nem lenne férfiatlanabb
2022. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi erővel az a nő is off aki már szopta más farkát? vagy aki mondjuk smárolt már másik nővel? Annyira szánalmas egy az álszent hozzáállás. Aki meg ez miatt offol egy olyan férfit aki amúgy bejön neki meg vonzódik hozzá az meg is érdemli. Az a nő aki nem fogad el olyannak amilyen vagy azzal nincs dolgod és sokkal jobban jársz vele ha elengeded.
2022. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%
dehogy
2022. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem nem gáz
2022. dec. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. dec. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyszer volt,mert kipróbáltad,nem kell senkinek az orrára kötni,és akkor olyan mint ha meg sem történt volna.
2022. dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Vannak az életben olyan dolgok, amikkel kapcsolatban nem kell hazudni, csak egyszerűen nem kell róla beszélni.

Kevés olyan ember van, akinek nincs féltve őrzött ici- pici titka, amiről jobban jár ha nem beszél.

Ez nem csak kifejezetten szexuális irányú lehet, hanem bármi más is.

2022. dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!