Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire valószínű, hogy ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű, hogy ez a meghívás csak baráti, vagy esetleg többet is jelent?

Figyelt kérdés

A haveroméknál van egy kerti medence. A napokban többször is felajánlotta, menjek át hűsölni, hogy jobban elviseljem a kánikulát. Viszont mindig hozzáteszi, hogy ő meztelenül szokott fürdeni benne, és nyugodtan jöjjek fürdőnadrág nélkül én is, mert kívülről nem lehet odalátni.

Nem értem a helyzetet. Miért engem hív meztelen fürdésre? Elég jó haverok vagyunk, de van nálam bizalmasabb barátja is. Ha pedig nem csak baráti meghívás, honnan tudhatná, mi jár a fejemben, főleg hogy magam sem vagyok biztos felőle? Különben is tudom róla, hogy egyszer csókolózott lánnyal, még ha más nem is történt köztük.



2022. júl. 2. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem tudja mi jár a fejedben, csak az ő fejében is hasonlók járnak veled kapcsolatban és beprobalkozik.

Ha neked sem közömbös akkor fogadd el és meglátod, hogy tényleg csak baráti e vagy "business".

2022. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Korotok? Ha akarod kiderítem neked mi a szitu nála
2022. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

attól még simán elkaphatja a fejed és durr neki. ki tudja mi jár a fejében. menj át és meghlátod. nem olyan nagy dolog ...

nekem is volt ilyen, ráadásul a bnője ott volt a házban, szóval elég merész volt.

2022. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Én minden kérdés nélkül igent mondtam volna neki. Szívesen vagyok meztelen más srácokkal.
2022. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kis huncut. 😉😆
2022. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megtörtént?

Mi történt?

2022. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sipekilaci ***** válasza:
100%
Meztelenül fürdeni akkor is jó, ha nem történik semmi. Ha meg történik, annál jobb. Szerintem menjél.
2022. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnék egy ilyen meghívást, hogy haverrel meztelenül fürödjünk. Igaz, én biszex vagyok, így semmi olyan nem történhetne, amit én nem akarnék.
2022. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 Én is. Egyszer meg is fogom csinálni az egyik haverommal
2022. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!